Honor Band 6

V Česku startuje prodej chytrého náramku Honor Band 6

  • Náramek má dlouhou výdrž a velký AMOLED displej
  • Honor Band 6 změří srdeční tep (kontinuálně 24/7), SpO2 nebo stres
  • V Česku je v prodeji za 1 299 korun

V České republice se dnes začal oficiálně prodávat Honor Band 6. Zaujme nejen pěknýmn designem, který stírá hranice mezi fitness náramkem a chytrými hodinkami, ale i dlouhou výdrží baterie až 14 dní na jedno nabití a širokou nabídkou funkcí pro monitorování zdraví a sportovních aktivit. Doporučená cena pro český trh je stanovena na pěkných 1 299 korun včetně DPH.

„Uvedení našeho nejnovějšího fitness trackeru Honor Band 6 odráží naši vzi přinášet na trh prémiové produkty pro ještě příjemnější monitoring zdraví a všech fitness aktivit,“ dodává George Zhao, globální prezident a CEO společnosti Honor. „Díky většímu displeji a vyspělým funkcím pro sledování zdraví bude cesta za vašimi cíli ke zlepšení fyzické a psychické kondice nejen jednodušší, ale i zábavná a cenově dostupná.

Kompletní specifikace náramku Honor Band 6, jehož reccnzi momentálně připravujeme, najdete níže:

Původní zpráva z 5.4 (16:49)

Díky spolupráci se společností Honor testujeme už týden nový chytrý náramek Honor Band 6, který je označován jako ideální společník pro sportovní aktivity. Ke svému účelu je náležitě vybaven. Neustále monitoruje zdraví a poskytuje dokonalý přehled o tom, co se děje ve vašem telefonu, i když ho zrovna nemáte u sebe.


Psali jsme: Telefony Huawei Mate a P dostanou konkurenci. Nový Magic bude lepší, tvrdí Honor


Honor Band 6 vás ohlídá doslova na každém kroku

Pro lidi, kteří se zajímají o zdravý životní styl a denně sportují, je stejně tak důležité být neustále ve spojení – ať už jde o pracovní nebo soukromé záležitosti. Nový Honor Band 6, který se začne prodávat nejdříve ve druhé polovině dubna (nebo začátkem května) jim vyjde náležitě vstříc.

Spočítá spálené kalorie, měří fyzickou aktivitu, analyzuje spánek nebo hladinu okysličené krve. Automaticky navíc rozpozná, jestli jdete, běžíte, nebo jedete na kole a je odolný proti prachu i vodě, takže ho nemusíte sundávat z ruky ani ve chvíli, kdy si jdete zaplavat (umí skóre SWOLF) nebo se osprchovat.

Jako dálková spoušť fotoaparátu

Na výběr je z 10 sportovních režimů a uživatelé se mohou spolehnout i na automatickou detekci 6 různých tréninkových režimů včetně vnitřního běhu/chůze, venkovního běhu/chůze nebo veslování. Užitečné je, že náramek zvládne pořídit fotku díky vzdálenému ovládání spouště fotoaparátu telefonu. Pokud ho budete mít na zápěstí, nezmeškáte žádnou SMS, notifikaci ani telefonát (byť možnost přijmout hovor chybí).

Na čelní straně má Honor Band 6 parádní displej obdélníkového tvaru. Použit je AMOLED panel s rozlišením 194 × 368 pixelů (282 ppi), který je o 148 procent větší než u předchůdce (Band 5) a nabízí tak snazší ovládání a lepší přehled. Na displej je opravdu radost pohledět. V rámci testování si na něj nemohu stěžovat, je krásně viditelný i za přímého sluníčka.

Podívejte se na UNBOXING Honoru Band 6:

Ve smartphonu díky aplikaci Zdraví (Health) uvidíte podrobný přehled o každé části dne. O každém cvičení a fyzické aktivitě. Aby vám pohled na displej stále dělal radost, je na výběr z celé řady ciferníků a další lze dodatečně stáhnout. Pokud by vám náhodou žádný nevyhovoval, můžete si na obrazovku nastavit fotografii koho chcete. Třeba vašeho domácího mazlíčka. Honor Band 6 je velmi lehký (jen 18 gramů) a rozměry jsou 43,2 × 25,4 × 10,99 milimetru. Na ruce ho téměř necítím, nevím o něm.

Podle marketingových materiálů má na jedno nabití vydržet fungovat až dva týdny. Při intenzivním používání pak až 10 dní. Hodnoty udávané Honorem budou plus mínus sedět. Náramek používám týden a ukazuje, že stále zbývá 60 procent baterie. Nemusím ho tak ještě dlouho nabíjet. Honor Band 6 bude nabízen v černém, šedém a růžovém barevném provedení. V redakci máme černé decentní provedení, které na ruce vypadá pěkně.

Cena

O úspěchu či neúspěchu nového Bandu 6 rozhodne především cena. Kdyby se vešla do tisíce korun, je možná zaděláno na hit. Českou cenovku jsme ze zástupců společnosti ale bohužel zatím nevymámili, až se tak stane, hned ji sem doplníme.

Total
9
Shares