Xiaomi POCO X4 GT

Známe specifikace POCO X4 GT! Výbavu provalilo přímo Xiaomi

  • Xiaomi chystá nový telefon
  • Jmenuje se POCO X4 GT
  • Telefon má parádní výbavu

Nebylo by to Xiaomi, kdyby svým značením telefonů nepletlo uživatelům hlavy! Ale co naplat. Firma to má nějak postavené, mění názvy a občas i stupeň výbavy dle nejrůznějších regionů, co k tomu dodat…

Nicméně, možná jste už stihli zaregistrovat náš včerejší článek o premiéře chystané řady, kterou Xiaomi uvede už 24. května. Jedním z trojice smartphonů je i Redmi Note 11 Pro, a u něj se na chvíli zastavíme.


Nepřehlédněte: Kdy lidstvo obdrží první zprávu od mimozemšťanů? Vědci si myslí, že tomu konečně přišli na kloub


Xiaomi POCO F4 GT RECENZE
ilustrační (Zdroj: FONETECH.CZ)

Xiaomi POCO X4 GT

Jak totiž právě informuje XIAOMIUI, tento model se do Evropy podívá jako POCO X4 GT. A jak web jedním dechem dodává, populární čínský výrobce už stihl provalit i výbavu. Takže, co náš čeká a nemine?

Novinka se blýskne rychlým 144Hz LTPS15 IPS displejem s Full HD+ rozlišením (DC Dimming, maximální jas 500 nitů). Uvnitř bude tikat procesor MediaTek Dimensity 8100 spolu s 8 GB RAM a 128/256 GB paměti.

Pod kapotou dále najdeme pokročilé chlazení nebo akumulátor, jenž nabídne solidní kapacitu 5 080 mAh a podporu 67W nabíjení. Na zádech POCO X4 GT se bude nacházet trojice fotoaparátů (64 + 8 + 2 Mpx).

Zdroj náhledové fotografie: Xiaomi, tisková zpráva (ilustrační)

Total
0
Shares