Xiaomi Redmi 10

Xiaomi se totálně utrhlo ze řetězu! Parádní Redmi Note 11T je na spadnutí

  • Xiaomi pokračuje s další novinkou
  • Už brzy představí řadu Redmi Note 11T

Xiaomi je v jednom kole a brzy nám představí další cenově dostupné 5G telefony se zajímavou výbavou. Jak uvádí GSMArena s odvoláním na Weibo, už 24. května proběhne premiéra nové modelové řady, kterou tvoří Redmi Note 11T, 11T Pro a 11T Pro+.

Xiaomi se s tím nemaže

Přitom je zajímavé, že základní varianta už se vesele prodává v Indii. Nicméně, podle dalších zvěstí by se i tento smartphone měl dočkat menších změn, tak se nechme překvapit. A jak jsou na tom novinky s výbavou?

Všechny tři by měly mít – slovy výrobce – „vlajkový LCD“ displej, tudíž klasický IPS, počítáme se 120 hertzy a Full HD+ rozlišením. Procesory? V této souvislosti se nejčastěji skloňují čipsety MediaTek Dimensity 810 a 8100.


Nepřehlédněte: Konspirační teorie tvrdí, že NASA schválně upravila nahrávku záhadné černé krychle, která odlétala ze Slunce


Xiaomi Redmi
ilustrační (Zdroj: Xiaomi, tisková zpráva)

5G i vyvážená výbava?

Kapacita baterií by měla oscilovat kolem hodnoty 5 000 mAh s podporou rychlého 33W, případně 66W nabíjení. K dispozici by měly být paměťové konfigurace 4/6/8 GB RAM plus 64/128 GB paměti. Xiaomi určitě nasadí operační systém Android 12 spolu s nadstavbou MIUI 13.

Kolik budou telefony stát? Vzhledem k tomu, že není nic oficiálně potvrzené, je i tento údaj spíš sázkou do loterie, ale základní Redmi Note 11T by mohl v Česku startovat na 5 500 Kč i s daní.

Zdroj náhledové fotografie: tisková zpráva Xiaomi (ilustrační)

Total
0
Shares
2 komentářů
  1. Vlajkový LCD displej jako vlajkový displej z tekutých krystalů displej? Docela mi to připomíná dárky zdarma, skleněné sklenice a plechové plechovky 🙂

Comments are closed.