Samsung Galaxy S22

Žhavte své telefony Samsung Galaxy. Do Česka míří důležitá aktualizace

  • Stačí aktualizace a starší telefony od Samsungu se naučí funkce z Galaxy S22
  • Nadstavba One UI 4.1 míří i do Čech a na Slovensko

Společnost Samsung spustila novou vlnu aktualizací na nejnovější verzi své uživatelské nadstavby pro chytré telefony. One UI 4.1 právě dostávají skládací modely Galaxy Z Flip3 a Galaxy Z Fold3, loňské top modely řady Galaxy S21 i předloňský Galaxy Note 20. Upozornil na to server XDA Developers.


Nepřehlédněte: Na pomoc Ukrajině posílají USA speciální kapesní kamikaze dron


Samsung je pilný jako včelička

Zatím netušíme, jestli aktualizace dorazily už i do Čech a na Slovensko. Pokud ano, dejte nám vědět v komentářích. Dostupnost updatu můžete ověřit v Nastavení => Aktualizace softwaru => Stáhnout a nainstalovat. Před instalací nezapomeňte ověřit, zda máte telefon nabitý minimálně na 50 procent kapacity baterie.

Samsung se dotahuje na Apple, jeho telefony získají 4 velké aktualizace Androidu
Samsung se dotahuje na Apple, jeho telefony získají 4 velké aktualizace Androidu. Zdroj: FONETECH.CZ

Jaké novinky nadstavba One UI 4.1 přináší?

Těšit se můžete například na funkci virtuální RAM, která rozšiřuje kapacitu operační paměti pomocí nevyužívaného vnitřního úložiště (až do 8 GB). K dispozici je také přepracovaný výběr barevné palety dle nastaveného pozadí, která vás bude provázet celým systémem, vylepšený je i Pro režim fotoaparátu, který nabízí větší svobodu, a vhod přijdou také chytřejší widgety, které si můžete přidat na domovskou obrazovku.

Jak je na tom konkurence?

Své smartphony samozřejmě neaktualizuje jen jihokorejský Samsung, ale i ostatní výrobci. Nebývale aktivní je v poslední době třeba čínské Xiaomi, které na své přístroje rozesílá nejnovější nadstavbu MIUI 13 a operační systém Android 12; nedávno se dočkal např. smartphone POCO X3 Pro. Radost mohou mít ale i majitelé ZenFonu 8 a ZenFonu 8 Flip nebo Nokie G50, která v uplynulých dnech obdržela Android 12.

Zdroj náhledové fotografie: ilustrační, Đức Trịnh / Unsplash

Total
1
Shares
5 komentářů
  1. Dnes 21.3.2022 v 15,42 stahuji aktualizaci One UI 4.1 na Snsung Galaxy S21 Ultra.

Comments are closed.