Zaměstnanec Googlu byl popíjet v hospodě a má velký problém! Ztratil dosud neuvedené chytré hodinky

  • Striktně střežené tajemství Googlu bylo omylem prozrazeno
  • Zaměstnanec v baru zapomněl prototyp dosud neuvedených chytrých hodinek

Patříte mezi několik málo šťastlivců, kteří mají to štěstí, že mohou testovat předprodukční vzorek nových chytrých hodinek. Jenže pak zamíříte do hospody, dáte si pár piv a věci zničehonic naberou zcela jiný spád. Tak nějak by se ve zkratce dal popsat příběh jednoho ze zaměstnanců společnosti Google, který svou nedbalostí přišel o vzorek Pixel Watch.


Nepřehlédněte: Špehuje vás někdo přes WhatsApp? Takto stalkerovi zmizíte z očí!


Houstone, v Googlu máme problém

Někdy bulvární příběhy přináší sama oddělení jednotlivých společností. Možná si ještě pamatujete na příběh zaměstnance Applu Graye Powella, který ztratil prototyp iPhonu 4 a zkomplikoval si kariéru, protože podcenil, jak moc dobrá jsou německá piva. Utajovaný iPhone se pak dostal do rukou redakce serveru Gizmodo, na kterou se Apple tak moc zlobil, až jí hrozil tučnou pokutou.

Něco podobného se teď přihodilo jednomu ze zaměstnanců společnosti Google. Redakci serveru Android Central kontaktoval neznámý člověk a poslal jí obrázky toho, co vypadá jako funkční prototyp chystaných chytrých hodinek Pixel Watch.

Vzhled Pixel Watch máme potvrzený

Anonymní zdroj uvedl, že hodinky našel v hospodě ve Spojených státech, kde se k nim nikdo nehlásil. Na stole prý uviděl malou krabičku, na které bylo napsáno, že je zařízení určeno pouze k internímu testování. Otevřel ji a objevil Pixel Watch. Z fotografií je patrné, že hodinky vypadají naživo velmi podobně jako dříve uniklé rendery. Mají identický design: tedy kruhový ciferník, masivní korunku a pod ní jedno (zřejmě programovatelné) tlačítko.

Společnost Google před několika týdny požádala o registraci ochranné známky Pixel Watch a znovu tak zavdala ke spekulacím, že premiéra hodinek je na spadnutí. Mnozí proto věří, že Pixel Watch oficiálně oznámí v rámci své vývojářské konference I/O 2022, která začíná 11. května.

Zdroj náhledové fotografie: Luke Chesser / Unsplash

Total
1
Shares
2 komentářů

Comments are closed.