WhatsApp

Špehuje vás někdo přes WhatsApp? Takto stalkerovi zmizíte z očí!

  • Jak zmizet z očí otravného kamaráda na WhatsAppu?
  • Tohle udělejte, když nic jiného nezabírá!

Pokud se nemůžete zbavit neodbytného kamaráda nebo ex, který vás stalkuje na sociální službě WhatsApp, tahle nová funkce vám zaručeně pomůže zmizet z jeho očí.


Nepřehlédněte: Číňané otáčí. Po Huawei se k bojkotu Ruska připojuje další technologický gigant


WhatsApp je dnes nejpopulárnější chatovací aplikace. Ke komunikaci ji používají po celém světě více než dvě miliardy lidí. Můžete přes ni psát a nahrávat vzkazy, ale také posílat obrázky nebo soubory. To vše zdarma a bez reklam. Před nedávnem vývojáři do aplikace implementovali jednu šikovnou funkci, kterou určitě využijete.

Zatněte šmírákům tipec

Zobrazení stavu, jestli jste online, může být užitečné, ale ne vždy. Někdo vás přes WhatsApp může neustále nahánět, třeba žárlivý nápadník, a dohánět vás tím k šílenství. To není vůbec příjemná situace. Sdílení příběhů (statusů) nebo vaší online aktivity může sledovat každý, kdo má vaše číslo, tedy i úplně náhodní lidé, se kterými jste si třeba jen jednou v životě vyměnili číslo, telefonovali s nimi nebo jim napsali zprávu.

WhatsApp připravuje migraci chatů z Androidu na iOS
Zdroj: Sara Kurfeß / Unsplash

Naštěstí vývojáři aplikaci WhatsApp neustále vylepšují a nedávno do ní implementovali funkci, která vám pomůže lépe ochránit soukromí. Zatímco ještě doposud bylo možné status vypnout nadobro pouze pro všechny kontakty, aktualizace do aplikace přidává možnost selektovat zobrazování poslední aktivity jen pro konkrétní osoby.

Jak WhatsApp nastavit a zmizet z dohledu stalkerům?

  1. Spusťte aplikaci WhatsApp na vašem telefonu a klepněte na tři tečky v pravém horním rohu, zvolte Nastavení a posléze sekci Účet.
  2. Nyní vyberte Soukromí a sekci Naposledy.
  3. Teď byste měli vidět čtyři možnosti, z nichž jedna je zcela nová. Volby Všichni, Nikdo a Moje kontakty nově doplňuje „Moje kontakty kromě“. Pokud ji nevidíte, musíte počkat na aktualizaci aplikace. Pakliže ji máte na očích, gratulujeme, používáte nejnovější verzi WhatsApp.
  4. Klepnutím na volbu „Moje kontakty kromě“ se otevře výpis kontaktů a když některý zvolíte a přidáte na seznam, již neuvidí vaši poslední aktivitu, čili kdy jste byli naposledy online.

Zdroj náhledové fotografie: antonbe / Pixaba

Total
0
Shares