Cestovatel časem

Záhadný muž tvrdí, že přicestoval z roku 8973. Prošel detektorem lži a prozradil budoucnost!

 • Přicházím z roku 8973, říká muž
 • Co lidstvo čeká za tisíce let?

Podivný mladík, který si říká William Taylor, tvrdí, že je posel z budoucnosti a přišel nám sdělit, co nás čeká a nemine. Testem na detektoru lži prošel bez mrknutí oka.


Nepřehlédněte: Jak zázračně prodloužit výdrž baterie telefonů Xiaomi, Redmi a POCO? Zapněte si tuhle funkci!


Cestoval jsem do roku 8973

Čas od času se na světě objeví nějaký jedinec, který o sobě prohlašuje, že k nám přicestoval ze vzdálené budoucnosti. Jeden takový se nedávno našel ve Velké Británii a tvrdí, že navštívil rok 8973. Aby dokázal, že mluví pravdu, podstoupil test na detektoru lži, kterým údajně prošel. Prozradil u toho řadu věcí, které nás mají v budoucnosti čekat.

„Dovolte mi, abych vás zavedl do světa, kde čas a realita splývají, a kde se odvíjí příběh, který nechává otazníky ve vzduchu viset,“ řekl překvapenému moderátorovi internetové televize ApexTV.

William Taylor, vousatý muž s brýlemi a britským přízvukem v kostkované košili, se v rozhovoru nechal připojit na polygraf a zaníceně hovořil o svých zážitcích z návštěvy budoucnosti.

Na rozdíl od člověka s ruským přízvukem, který nedávno tvrdil, že má fotografický důkaz o tom, že navštívil Čínu v 16. století, nebo chlapíka, který ukázal videozáznam z roku 2120, nemá problém nechat zaznít svůj skutečný hlas a ukázat svůj obličej na kameru.

V rozhovoru prozradil, že cestoval do roku 8973 v rámci přísně tajné mise britské vlády a na své cestě potkal mnoho hybridů člověka a robota s abnormálně velkými hlavami a velkýma očima.

„Mluvil jsem s nimi delší dobu,“ řekl Taylor. „Sdělili mi, že žijí věčně. Také se nezdáli příliš překvapeni tím, že jsem tam byl, což mě vede k domněnce, že cestování časem v tomto období lidstva je zcela běžnou záležitostí.“

V roce 8973 však nenašel to, co čekal. Podle něj v budoucnosti neexistuje kriminalita, konflikty, chudoba ani nemoci, protože na všechno existuje lék. A i když „lidé“ v budoucnosti vypadali trochu divně, měli laskavé srdce.

Cestovatel časem uspěl na polygrafu

Taylor říká, že v roce 8973 strávil celkem šest hodin. „Existuje nekonečné množství vesmírů a mezi těmito vesmíry je možné se volně pohybovat,“ odpovídá překvapenému moderátorovi internetové televize ApexTV. „Vyvinuli jsme přístroj, který umožňuje nejen cestovat v čase, ale také se mezi těmito paralelními vesmíry pohybovat.“

V rámci jiné mise Brit navštívil rok 3000, kde ho ovšem čekal pořádný šok. „Obloha vypadala úplně jinak, byla rudá,“ řekl. „Znečištění bylo extrémní a během své cesty jsem nepotkal jediného člověka. Přes smog jsem viděl světla nějakého létajícího dopravního prostředku. Na svém měřiči jsem však zachytil, že ve vzduchu je docela dost radiace. Musel jsem se proto rychle vrátit do stroje času.“

Rozhovor zakončil tvrzením, že na cestování časem nebudeme čekat příliš dlouho. Podle Taylora bude lidem umožněno zhruba v roce 2 028. „Pro lidstvo to bude prospěšné, budou moci vidět dopady svého chování v budoucnu,“ zakončil rozhovor William Taylor.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ / ApexTV, zdroj: Inquistr, Mirror, IBTimes

Total
0
Shares
7 komentářů
 1. Dobrá inspirace na sci-fi fantasy knihu, i když už takové jsou už i vydány…..😂😆😆😆😆😆

 2. Já myslím, že pán patří na psychiatrii.

 3. A proč se vracel, když je tam tak dobře, nemusí svými nesmysly otravovat. Já když bych cestoval na chvilku do budoucnosti jistě bych si odsud něco přinesl co tu ještě nebylo vyvinuto, aby mě druzí uvěřili. Oklamat přístroj, že mluvím pravdu dokáže již hodně lidí….

 4. Detektor lži to potvrdil? Jasně že potvrdil, protože měří jak se člověk zachová při lži. Přesvědčte nejdřív sebe o tom, že nějakej nesmysl je pravda a přístroj najednou ví kulový. Hlavně jestliže opravdu přišel z budoucnosti, tak co tu dělá? Neříká se všude, kde se dostanou do minulosti “nijak do ničeho nezasahujte, nikdo neví jak moc to může změnit budoucnost” ?

 5. Proč má brýle když tam nejsou nemoci a na vše jsou léky

 6. Průchod detektorem lži není žádný potvrzení toho, že nelže

  Detektor je velmi jednoduché obejít. Stačí natolik věřit tomu, že říkáte pravdu a voìlá, detektor ukazuje, že mluvíte pravdu.

 7. Zkuste stránku vesmír@gajdostin.com. mám na to jakýsi názor. Čas v dnešním pojetí je blbost. Proč má den 24hodin, hodina 60 minut, minuta 60 sekund, ale vteřina 1000 milisekund?

Comments are closed.