Xiaomi 12T Pro Daniel Arsham Edition

Za luxusní Xiaomi nechtějí majlant, i když mu na záda přilepili archeologický poklad. Jak se vám líbí?

  • Jste příznivcem Xiaomi a chcete se odlišit?
  • K dostání bude speciální provedení telefonu 12T Pro

I když jste o Danielovi Arshamovi pravděpodobně nikdy neslyšeli, možná jste někde na internetu zahlédli jeho slavné krystalické sochy Pokémonů. Fanoušci moderních technologií naštěstí nebudou o nic ochuzeni, protože si podobný design mohou dopřát i na chytrém telefonu, a to díky spolupráci tohoto slavného newyorského umělce a společnosti Xiaomi.


Nepřehlédněte: Umělá inteligence předpověděla vítěze letošního MS ve fotbale. Napodobí slavnou věšteckou chobotnici Paula?


Za luxusní Xiaomi nechtějí neuvěřitelnou sumu

Xiaomi 12T Pro Daniel Arsham Edition je telefon s designem zadní strany, který tvoří bronzové krystaly zasazené do erodované zelené patiny. Stejně tak je součástí speciální verze smartphonu na míru vytvořená živá tapeta, která se jemně posouvá podle pohybu zařízení, aby vytvořila působivou 3D iluzi.

Xiaomi 12T Pro
Zdroj: Xiaomi / Daniel Arsham

V prodeji bude za pár týdnů

Co se specifikace týče, k žádným změnám naštěstí nedošlo. Xiaomi 12T Pro Daniel Arsham Edition je poháněn procesorem Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 a osazen 12 GB RAM a 256GB úložištěm. Na zadní straně má telefon 200megapixelový hlavní fotoaparát, který lze dobíjet pomocí 120W nabíječky, ale v odpovídající tmavě zelené barvě. Baterii s kapacitou 5 000mAh je možné nabít již za pouhých 19 minut.

Umělec si za svou variantu Xiaomi 12T Pro řekne 899 eur (tedy asi 21 990 Kč). K dispozici budou mít zákazníci pouhých 2 000 kusů, které se v Evropě začnou prodávat 16. prosince. Pokud budete v den uvedení telefonu na trh náhodou v Berlíně, můžete se zastavit ve specializovaném pop-up storu „Xiaomi x Daniel Arsham“.

Zdroj náhledové fotografie: se souhlasem Xiaomi a Daniel Arsham, zdroj: Engadget

Total
0
Shares
1 komentář
  1. Bomba super luxus ,bude li za rozumnou cenu koupím si ho Jiří z Brna

Comments are closed.