Xiaomi Redmi Note 9T

Xiaomi Redmi Note 9T dostává Android 12! MIUI 13 dorazí už brzy

  • Xiaomi pokračuje v aktualizacích
  • Android 12 a MIUI 13 dostává další telefon
  • Tím je Redmi Note 9T představený vloni

Když Xiaomi v loňském roce představilo Redmi Note 9T, bylo kolem novinky menší haló. Šlo totiž o jeden z nejlevnějších 5G smartphonů na trhu. Přitom nešlo o žádného otloukánka.

Android 12 na další telefon

Telefon nabízel 6,53″ IPS displej s Full HD+ rozlišením, 4 GB RAM a 128 GB paměti. A ani další výbava nebyla fiasko. 5G jsem už zmínil, baterie nabízela nadstandardní kapacitu 5 000 mAh a „šiklo se“ i 18 W nabíjení.

Stran fotoparátů to sice nebyla žádná hitparáda, ale fotosestava (48 Mpx hlavní + 2 Mpx makro + 2 Mpx hloubkový) se sluníčkem v zádech byla na běžné cvakání také v pohodě.


Nepřehlédněte: Hackeři z Anonymous rozebírají Rusko jako obří puzzle. Mají data z důležité ropné rafinerie a slibují další zničující útoky


Redmi Note 9 Pro 5G
ilustrační (Zdroj: Xiaomi, tisková zpráva)

Je to pro Xiaomi Redmi Note 9T konečná?

Redmi Note 9T začínalo na Androidu 10 a MIUI 12, poté dostalo Android 11 a nyní je na cestě Android 12 spolu s MIUI 13, jak informuje server XIAOMIUI. Web dodává, že aktualizace je na cestě a měla by dorazit co nevidět.

A nezapomeňte! Jde o poslední hlavní systémový balíček. V plánu je ještě aktualizace na MIUI 13.5, ale tím nejspíš (vyjma bezpečnostních záplat) veškerá podpora končí.

Zdroj náhledové fotografie: tisková zpráva Xiaomi  (ilustrační)

Total
0
Shares
1 komentář
  1. Podpora u Xiaomi je fakt jedna velká tragédie..mám Mi 10 což byl lepšï telefon za mnohem větší peníze a nejspíš poslední co jsem si od Xiaomi koupil.Nechodí pořádně ani bezpečnostní záplaty natož novej android😡😡😡😡 Zlatej Samsung.kterej jsem dřive za podporu kritizoval

Comments are closed.