Xiaomi Redmi Note 12

Chystá Xiaomi další cenovou bombu? Redmi Note 12 je na spadnutí

Xiaomi chystá další novinku

  • Jde o řadu Redmi Note 12
  • Nabídne i 120W nabíjení

Po nedávno představené letošní modelové řadě Xiaomi 12, která je konečně k mání i na českém trhu, je čínský brand pilný jako včelka. Proslýchá se, že chystá nástupce čím dál populárnější řady.

Redmi Note 12

Ta plynule naváže na loňského předchůdce, který ač byl představen už vloni na podzim se do Česka se zpožděním dostal sotva před několika měsíci. Stran výkonu a fotoaparátů jde vesměs o velmi sympatické telefony s rozumně nastavenou cenou. A v tomto trendu by měla série Redmi Note 12 pokračovat.

I když se na internetu už stihl mihnout první nástřel specifikací, zatím je kolem novinek doslova ticho po pěšině. A to i přesto, že je jejich premiéra víceméně na spadnutí, termín je někdy v květnu.


Nepřehlédněte: Anonymous útočí na Rusko: napadli web tajné služby FSB a moskevské burzy MOEX


Redmi Note 12
ilustrační (Zdroj: Xiaomi)

První střípky výbavy

Takže, co vlastně víme? Údajně se dočkáme představení trojice modelů v následujícím složení: Redmi 12, 12 Pro a 12 Pro+. Ty by se měly lišit velikostí i výbavou. Základní verze by měla být k mání v konfiguracích 6 + 128 GB a 8 + 128 GB, pod kapotou procesor Dimensity 810 a na zádech trojitý fotoaparát 50 + 8 + 2 Mpx.

Redmi 12 Pro a Pro+ nabídnou 8 + 256 GB a tři hlavní snímače v čele se 108Mpx senzorem. První z dvojice poběží na čipsetu Dimensity 1300, druhý na Dimensity 8000. Všechny tři budou mít nejnovější Android 12 s vlastní nadstavbou MIUI 13.

Zdroj náhledové fotografie: tisková zpráva Xiaomi (ilustrační)

Total
0
Shares
2 komentářů
  1. Xiaomi Redmi Note s vlastní nadstavbou Realme UI 3.0 ?? To asi těžko :-))

Comments are closed.