Xiaomi Redmi Note 11T Pro

Nová aktualizace Xiaomi MIUI odstřelila fotoaparát! Redmi Note 10 Pro v problémech

 • Xiaomi aktualizovalo Redmi Note 10 Pro
 • Update MIUI 12.5.9 se neobešel bez problémů
 • Uživatelé hlásí nefunkční hlavní fotoaparát

XiaomiUI informuje, že po poslední aktualizace MIUI se ozývají majitelé telefonu Redmi Note 10 Pro a upozorňují na několik bugů, jež má na svědomí právě nedávná instalace.

Uživatelé shodně potvrzují, že největší problém mají s aplikací Fotoaparát, respektive s fungováním hlavní kamery vůbec. Appka jim padá, a foťák fotí rozmazaně, nebo vůbec.


Nepřehlédněte: Slavný tvůrce humanoidní robotky varuje: Stroje nám budou vládnout, člověka nahradí


A někteří potvrzují, že při spuštění se jim na displeji ukáže pouze chybová hláška „K fotoaparátu se nelze připojit“. Xiaomi se nechalo slyšet, že o problému ví a na nápravě už pracuje.

Jen dodáme, že vzhledem k okolnostem (nejvíce stížností přichází hlavně z Indie, ale objevily se i problémy v Evropě) je docela dobře možné, že jste nic takového nezaznamenali. Nicméně, pokud vás telefon v těchto dnech vybídne k aktualizaci, raději ještě pár dní posečkejte.

Zdroj náhledové fotografie: Xiaomi, TZ

Total
0
Shares
12 komentářů
 1. Naprosto zbytečný článek. Co takhle třeba, verze aktualitzace ?

 2. Tak tenhle článek má oproti realitě cca 3-4 týdny skluz, tudíž k lejnu, ale je fakt že ty problémy jsem také zaznamenal, ale již dávno v pohodě

 3. Hoši, nechápu, o co vám jde. Článek odkazuje na zdroj, který to avizoval včera. Plus… “Jen dodáme, že vzhledem k okolnostem (nejvíce stížností přichází hlavně z Indie, ale objevily se i problémy v Evropě) je docela dobře možné, že jste nic takového nezaznamenali”. Pokud je vše ok, je to dobře. Jestliže jde o věc několik týdnů starou, měli jste to hodit na Twitter nebo někam a napsal bych to.

  1. Tomu říkám fakt dobrý argument. Vědět, že píšete o problému, který je už daaaavno vyřešen a ještě argumentovat tím, že jste reagoval na článek někde z internetu.. není nic staršího jak včerejší noviny…. Zkuste námět: oprava aktualizace ve Windows 98. Třeba to bude taky někoho zajímat, je potřeba přece “cokoliv” napsat a zaplácnout díru.

   1. Troll. Já jsem nepsal, že o něčem vím a že je problém vyřešen. Psal jsem, že se to nutně nemusí týkat uživatelů v Evropě. Takže co řešíš? Aha, ty patříš mezi ty, kteří musí mít za každou cenu navrch… A ten tvůj rádoby vtipný příměr – wow. Ale ono je to vlastně in stírat lidi za každou cenu, tak hodně štěstí 😉

    1. Jednoduchý stačí si zjistit aktuální verzi. 12. 05 Už je hodně stará verze. Není potřeba útočit, ale je potřeba být trošku svědomitý a opravdu si zjistit aktuální verzi u mobilu v oblasti, kam jsou informace mířený. Taky by se to mohlo brát jako šíření poplašné zprávy. Trochu s tím živým. Takže pokud mě budete trolit, opatrně.

    2. Nejde o stírání lidí ale absolutní laksnost pisatele zbytečnosti, MIUI 13.013. je zde od 1.8.2022, psát o verzi staré půl roku je opravdu jako psát o aktualizaci pro win 98. Práce vykázána, článek hotov, informační přínos 0, mzda ospravedlněna. Hotovo šmitec.

 4. Poco m4 PRO 5G má stejný problém. Má daleko více chyb, než je běžné. A po nahlášení problémů se nic neděje.

 5. Poco m4 PRO 5G má stejný problém. Má daleko více chyb, než je běžné. A po nahlášení problémů se nic neděje.

Comments are closed.