Xiaomi

Xiaomi má cenový trhák. Redmi K50 se prodává jako housky na krámě

  • Xiaomi má na triku další úspěch
  • Nové Redmi K50 se prodává skvěle
  • Za pět minut zmizelo více jak 300 tisíc kusů

Xiaomi super telefony umí, o tom žádná. Můžete mít výhrady k nadstavbě MIUI, v němž jsou některé věci malinko přes ruku, ale z pohledu výbavy, cenotvorby a zpracování lze vytknout opravdu máloco.

Xiaomi Redmi K50

A v případě nejnovější řady Redmi K50 to platí dvojnásob. Ta už v předstihu a dávno před premiérou budila velkou vlnou nadšení. A dost možná, že právem. Série je protkaná několika zajímavými prvky, Xiaomi nasadilo těžký kalibr v podobě špičkových křemíků Dimensity 9000 nebo Snapdragon 8 Gen 1 a k zahození není ani cena, natož fotoaparáty nebo ultra rychlé nabíjení.


Nepřehlédněte: Netflix přitvrdí i v Česku. Došlápne si na sdílení účtů


Xiaomi POCO F4
Zdroj: Xiaomi

Populární Číňan se navíc nově nechal slyšet, že z novinek je hit jako kr*va, protože ihned po uvedení zmizelo z e-shopů přes 330 tisíc kusů (kumulativně, tj. Redmi K50 a K50 Pro).  Jde o důvod k oslavě? Nepochybně. Na druhou stranu se stále bavíme o čínském trhu. A už s ohledem na velikost populace to číslo vyznívá malinko jink.

Nicméně, my jsme zvědaví, jak si tyto telefony povedou zejména v Evropě a hlavně u nás v Česku, kam by měly dorazit jako POCO F4 a POCO F4 Pro. Pakliže budu zahajovat na nějakých 8 tisících i s DPH, může jít o bestseller.

Zdroj náhledové fotografie: tisková zpráva Xiaomi (ilustrační)

Total
0
Shares
1 komentář
  1. Neví se kdy přesně má být dostupný v Evropě ? A za jakou cenu ?

Comments are closed.