Mi Smart Air Fryer

Xiaomi prodává fritézu Mi Smart Air Fryer 3.5L s dárkem zdarma

  • V Česku se začíná prodávat horkovzdušná fritéza Mi Smart Air Fryer 3.5L
  • Milovníkům vaření nabízí širokou škálu teplotních nastavení i chytrých funkcí

Společnost Xiaomi představuje Mi Smart Air Fryer 3.5L. Jedná se o chytrý kuchyňskm spotřebič, který podporuje zdravý životní styl, protože na rozdíl od konvenčních způsobů vaření na bázi oleje připravuje jídlo cirkulací ohřátého vzduchu, a tím do značné míry eliminuje nutnost používání oleje během vaření.


Nepřehlédněte: Podívejte se, jak fotí a natáčí video nové Xiaomi 11T Pro se 108 Mpx


Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5L ovládáte přes mobil

Xiaomi už dávno nevyrábí jen smartphony. Na své si přijdou i vyznavači chytrých hodinek, tabletů nebo chytrých náramků. Firma se navíc činí dlouhodobě i v oblastí kuchyňských spotřebičů.

Důkazem toho je nová horkovzdušná fritéza Mi Smart Air Fryer 3.5L s objemem 3,5 litru, která nabízí širokou škálu teplotních nastavení od 40°C do 200°C s 360° cirkulací horkého vzduchu. Podle Xiaomi je vhodná nejen pro horkovzdušné smažení, ale také pro rozmrazování, pečení a mnohé další úpravy.

Mi Smart Air Fryer
Mi Smart Air Fryer | foto: Xiaomi

Uživatelé mohou využívat také celou řadu chytrých funkcí. Prostřednictvím aplikace Mi Home získají přístup k více než 100 snadným receptům a fritézu lze ovládat jednoduše i na dálku hlasem pomocí Google Assistant a Amazon Alexa. Průběh vaření je možné kontrolovat na kruhovém OLED displeji.

Na dva dny za akční cenu

Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5L je od dnešního dne k zakoupení za 1 990 Kč. Ve speciální akci do 29. září (nebo do vyprodání zásob) získá navíc každý kupující v ceně zdarma chytrou váhu Mi Smart Scale 2.

Total
1
Shares
2 komentářů

Comments are closed.