Xiaomi Power Bank Pocket Edition Pro

Xiaomi Power Bank Pocket Edition Pro je výkonná powerbanka s 10 000 mAh

  • Xiaomi Power Bank Pocket Edition Pro nabízí kapacitu 10 000 mAh
  • Podporuje rychlé 33W nabíjení i technologii USB PD (Power Delivery)

Společnost Xiaomi, výrobce chytrých telefonů a širokého spektra příslušenství, představuje powerbanku Xiaomi Power Bank Pocket Edition Pro. Nabízí kapacitu 10 000 mAh, možnost nabíjení přes USB-C a vysokorychlostní nabíjení.


Nepřehlédněte: Xiaomi prodává fritézu Mi Smart Air Fryer 3.5L s dárkem zdarma


Loni v říjnu uvedla společnost Xiaomi na trh externí zdroj energie Mi Power Bank 3. Nyní, tak trochu stranou zájmu médií, oznámila vydání nástupce, powerbanky s názvem Xiaomi Power Bank Pocket Edition Pro. Nový model má design s oblými tvary a lesklý povrch. Tělo je vyrobeno z kompozitního materiálu PC/ABS (polykarbonát + akrylonitrilbutadienstyren), aby vydrželo i hrubší zacházení.

Xiaomi Power Bank Pocket Edition Pro
Xiaomi Power Bank Pocket Edition Pro | foto: Xiaomi

Powerbanku můžete mít stále sebou

Powerbanka má rozměry 105 × 55,8 × 25,5 milimetru a hmotnost 212 gramů. Její decentní vzhled doplňuje tlačítko pro zapnutí a čtyři LED diody indikující stav baterie, případně probíhající napájení.

Xiaomi Power Bank Pocket Edition Pro umí rychlé 33W nabíjení a nabízí porty USB-C a USB-A včetně USB PD (Power Delivery). Samozřejmostí je inteligentní ochranný systém pro bezpečné a rychlé nabíjení.


Nepřehlédněte: Sháníte levnou čističku vzduchu? Xiaomi jednu takovou má


Powerbanka Xiaomi Power Bank Pocket Edition Pro se dodává ve stříbrném/bílém a modrém provedení předem nabitá, takže ji lze okamžitě používat. Součástí balení je příslušný USB kabel a příručka pro rychlý start.

Cena a dostupnost

V Číně se powerbanka začala prodávat za 199 jüanů, v přepočtu 670 korun. Je jen otázkou času, kdy dorazí i na globální trh, kde však bude nabízena pod jiným komerčním názvem.

Total
15
Shares