Xiaomi Mi Air Purifier 3C

Sháníte levnou čističku vzduchu? Xiaomi jednu takovou má

  • Xiaomi je výrobce nejen mobilních telefonů
  • Značka se angažuje prakticky všude
  • Její povedenou čističku seženete nyní levněji

Pokud patříte mezi náchylnější jedince; ať už jde o prach, pyly nebo roztoče a viry, máme pro vás tip. Čínskou značku Xiaomi vám asi nemusíme představovat. Ta se angažuje nejen v produkci chytrých telefonů, ale také nejrůznějších gadgetů a dalších doplňků v segmentu chytré elektroniky.

Povedená čistička od Xiaomi

Xiaomi Mi Air Purifier 3C, která je nyní v Lidlu v akci za zvýhodněnou cenu, je inteligentní čistička vzduchu. Výhody?  Třeba to, že je vybavená HEPA filtrem, díky němuž účinně odstraňuje až 99,97 % částic ze vzduchu o velikosti 0,3 μm, a to včetně prachu, cigaretového kouře, zvířecích chlupů, spor z plísní, pylů, zárodků, virů nebo pachů.


Psali jsme: Xiaomi prodává fritézu Mi Smart Air Fryer 3.5L s dárkem zdarma


Xiaomi Čistička vzduchu 3C HEPA Smart Home App
Čistička vzduchu 3C HEPA Smart Home App

A také disponuje laserovým snímačem. Ten dokáže v mžiku vyhodnotit kvalitu vzduchu a díky automatickému režimu nastavit optimální rychlost filtrace. Je hlasitá? Jak se to vezme: při minimální zátěži má hlučnost pouhých 31 decibelů, v maximálním zápřahu 64 db, což je stále v normě.

Navíc potěší i chytré ovládání z vašeho mobilu nebo tabletu skrze aplikaci Mi Home. S její pomocí máte nejen lepší přehled, ale i potřebný komfort. A cena? V Lidlu ji dostanete za 2 599 Kč s dopravou zdarma.

Total
0
Shares