Xiaomi Pad 5

Xiaomi Pad 5 je prodejní hit! V Česku není skladem ani kus

  • Xiaomi bere trh s tablety útokem
  • Nedávno uvedený Pad 5 jde na dračku
  • Značka nejen v ČR hlásí: Vyprodáno!

Čím dál ambicióznější brand je v poslední době k nezastavení. Nedávno rozšířil své portfolio o nový Xiaomi Pad 5, a ten se stal krátce po premiéře nedostatkovým zbožím nejen v Česku, ale i v zahraničí. Tablet se zkrátka hodně povedl.

Xiaomi Pad 5 je bestseller

A pod to s klidně podepíšeme i my, protože ho máme k dispozici už nějaký ten pátek. Nejen že skvěle vypadá, ale má i vynikající výbavu: na přední straně krásný 11palcový jemný displej s rozlišením 2 250 × 1 600 pixelů se solidním jasem (až 500 nitů). Nechybí 120Hz obnovovací frekvence, podpora Dolby Vision nebo DCI-P3 a HDR10.


Nepřehlédněte: Xiaomi Pad 5 RECENZE: skvělý tablet s Androidem


Xiaomi Pad 5
Xiaomi Pad 5 | foto: FONETECH.CZ

Hnacím motorem je procesor Snapdragon 860 spolu s 6 GB RAM a 128 GB nebo 256 GB vnitřní paměti. Samozřejmostí je aktuální Android 11, MIUI 12.5, ozvučení Dolby ATMOS stejně jako pořádná baterie s kapacitou 8 720 mAh. A když si vezmete, že od 15. do 19. září byl na českém trhu k mání za speciální cenu 7 499 Kč, tak se skvělému úspěchu vůbec nedivíme.


Nenechte si ujít: Otestovali jsme tablet Xiaomi Pad 5 v benchmarcích. Jaký výkon předvedl?


Značka se navíc nechala slyšet, že veškeré zásoby, které šly v rámci předprodeje do Evropy, doslova zmizely za pouhých 10 minut. Kolik kusů? To fakt netušíme, ale očekáváme, že se Číňan již brzy vytasí i s konkrétními čísly, ať máme jasnější představu.

Video

Total
1
Shares
2 komentářů

Comments are closed.