Xiaomi Mi MIX 4

Xiaomi Mi MIX 4 bude mít foťák pod displejem. Známe datum představení

  • Představení skvělého Xiaomi Mi MIX 4 proběhne už za několik dní
  • Poslední úniky před premiérou ukazují výjimečný displej

Společnost Xiaomi dnes ráno oficiálně potvrdila, že chytrý telefon Mi Mix 4 bude představen 10. srpna. Učinila tak prostřednictvím čínského mikroblogu Weibo.cn, kam nahrála pozvánku s datem konání očekávané akce. Upozornil na to server GSMArena.


Psali jsme: Xiaomi vládne evropskému trhu se smartphony


Xiaomi Mi MIX 4 schová foťák pod displej

Samotná upoutávka bohužel neobsahuje žádné další informace, natož fotografie nového smartphonu. Nedávné záznamy čínské organizace pro certifikaci telekomunikačních zařízení TENAA nicméně odhalily, že mobil (nebo minimálně jedna jeho varianta) má kódové označení 2106118C a dorazí s 8 GB a 12 GB RAM a až 256GB interním úložištěm.

 Oficiální pozvánka Xiaomi k představení telefonu Mi MIX 4
Oficiální pozvánka Xiaomi k představení telefonu Mi MIX 4 | foto: Weibo

Xiaomi Mi MIX 4 bude výjimečný telefon. O tom není třeba diskutovat. Jeho čelní část, kde se bude nacházet displej, nebude totiž narušovat žádný průstřel nebo výřez. Mobil selfie kamerku schová pod dotykový panel. Spekulace a domněnky potvrdil v uplynulých hodinách známý tipér Digital Chat Station. Ten uveřejnil video, které ukazuje displej použitý v Xiaomi Mi MIX 4. Když obrazovka zhasne, lze vidět malý průstřel pro jeden selfie foťák. Pokud je ale displej aktivní (zapnutý), snímač pod obrazovkou už spatřit nelze.

Starší MIUI a superrychlé nabíjení

Nový Mi MIX 4 dorazí s čipovou sadou Snapdragon 888, tedy stále tím nejlepším hardwarem pro mobily a bude podporovat extrémně rychlé 120W kabelové nabíjení 4 500mAh baterie. Operační systém Android 11 doplní uživatelské prostředí MIUI 12.5 (nejnovější MIUI 13 stále není hotové) a na zadní straně telefonu bychom měli najít fotoaparát se čtyřmi čočkami.

Total
47
Shares