Xiaomi Mi Band 7

Xiaomi Mi Band 6 nově poslouží i jako svítilna

  • Xiaomi Mi Band 6 nově i umí svítilnu, stačí ho aktualizovat
  • Náramek má velký displej a umí měřit okysličení krve
  • Samozřejmostí je odolnost vůči vodě a zdravotní funkce

Pokud hledáte levný, ale schopný fitness náramek, Mi Band 6 od Xiaomi patří mezi horké kandidáty. Nabízí spoustu funkcí včetně měření SpO2 za relativně málo peněz. Nejnovější aktualizace pak doplňuje jednu užitečnou funkci, kterou mohou využívat i čeští a slovenští majitelé náramku.

Největším tahákem aktualizace s označením 1.0.4.38 je svítilna. Stačí funkci aktivovat a displej Mi Band 6 se rozzáří na maximální jas, což pomůže například při hledání klíčů nebo při odemykání dvěří, pokud byste si z čistě náhodných důvodů nechtěli rozsvítit. Před aktualizací Mi Band 6 se jen ujistěte, že používáte aplikaci Mi Fit ve verzi 5.3.0


Nepřehlédnete: Xiaomi Redmi 10: cena, výbava a dostupnost


Xiaomi Mi Band 6 láká na výbavu

Připomeňme, že Xiaomi Mi Band 6 má ve výbavě nádherný AMOLED displej i senzor pro měření okysličení krve (SpO2), který doplňuje snímač tepové frekvence. Náramek umí také spolehlivě monitorovat spánek, včetně REM fáze, a nechybí ani zvýšená odolnost a až dvoutýdenní výdrž na jedno nabití.

Xiaomi Mi Band 6
Xiaomi Mi Band 6 | foto: Xiaomi

Nenechte si ujít: Xiaomi předstihlo Samsung a je světovou jedničkou v prodeji chytrých telefonů


Uživatel má na výběr ze třiceti sportovních aktivit a zároveň je zahrnuta automatická detekce šesti běžných fitness režimů. Připraveno je také více než 130 ciferníků, které kromě času zobrazují různé informace, aby si vybral opravdu každý.

Číně byl prodej Mi Band 6 oficiálně spuštěn 2. dubna, tedy ani ne před měsícem. Na globální trh se chytrý náramek dostal později, konkrétně 19. dubna.

Total
0
Shares