Xiaomi Mi FlipBuds Pro

Xiaomi jde po krku AirPodům, zítra ukáže sluchátka Mi FlipBuds Pro

  • Mi FlipBuds Pro mají být tvrdou konkurencí pro nové AirPody od Applu
  • Dodávána budou sluchátka se zaobleným dobíjecím pouzdrem

Společnost Xiaomi na mikroblogu weibo.com (kde jinde) prozradila, že uvede nová bezdrátová sluchátka Mi FlipBuds Pro. Premiéru si odbudou už zítra, tedy ve čtvrtek 13. května. Designově se bude jednak o klasiku, do žádných experimentů se tentokrát Xiaomi nepouštělo. Už dopředu víme, že ve výbavě sluchátek nebude chybět jedna užitečná funkce, kterou zákazníci ocení při každodenním používání.


Psali jsme: Xiaomi vyhrálo, USA firmu odstraní z černé listiny


Mi FlipBuds Pro budou levná

Do segmentu skvěle hrajících bezdrátových sluchátek míří další model. Stojí za ním Xiaomi a světu ho oficiálně představí už za několik desítek hodin. Informací o novince zatím není tolik, kolik bychom si přáli. Pozvánka, která se objevila na webu weibo.com, už dopředu nicméně prozrazuje tvar nabíjecího pouzdra.

To vypadá jako oblázek a svým způsobem tak odkazuje na nové logo čínského výrobce. Pokud jste nové logo Xiaomi nezaregistrovali, nejste sami. Přečíst o něm si ale můžete zde. Mimochodem, kapacita nabíjecího pouzdra má činit pěkných 500 mAh.

Připravovaná Xiaomi sluchátka
Xiaomi Mi FlipBuds Pro | foto: Xiaomi

Jinak tvarově půjde o klasické špunty, které – jak ukazují rendery, se budou skládat z širšího stonku a velké hlavy se silikonovým špuntem. Kromě zajímavé ceny (tak nějak ji už dopředu čekáme) bude velkým prodejním argumentem nových sluchátek podpora funkce ANC (Active Noise Cancellation), tedy aktivního potlačení okolního hluku.


Psali jsme: Xiaomi strávilo 3 roky návrhem nového loga. Vypadá stejně jako to staré


Jaká bude cena?

Podle zahraničních serveru nová Xiaomi Mi FlipBuds Pro budou konkurencí pro Apple AirPods Pro a Galaxy Buds Pro, ovšem Xiaomi je zákazníkům nabídne za výrazně nižší cenu.

Připravovaná Xiaomi sluchátka
Xiaomi Mi FlipBuds Pro | foto: Xiaomi
Total
1
Shares