Xiaomi Mi Smart Band 6 NFC

Xiaomi chystá chytrý náramek, který bude prodejním hitem. V Česku bude brzy

  • Chytrý náramek Xiaomi Mi Band 7 se bude líbit
  • Nabídne větší displej s funkcí Always-On
  • Chybět nebudou nové sportovní režimy a podporu GPS

V Xiaomi znovu po roce pracují na nové generaci svého populárního náramku, jehož lákadlem bude spousta funkcí za relativně málo peněz. Mezi novinkami bychom měli najít větší displej, podporu funkce Always-On i funkci Smart Alarm.


Nepřehlédněte: Hackeři z Anonymous ovládli kanály ruských televizí, vysílali reálné záběry z bojů na Ukrajině


Nový Xiaomi bude prodejním hitem

Série Xiaomi Mi Smart Band má pověst dostupných chytrých náramků, které zpravidla nabízejí slušnou výbavu. Nyní se chystá na trh už sedmá generace v podobě modelu Xiaomi Mi Smart Band 7.

Podle společnosti Magical Unicorn, která vždy moc dobře ví, co Xiaomi chystá, nabídne náramek větší displej s podporou Always-On (nepřetržitě zapnutý displej) a rozlišením 490 × 192 pixelů (šestá generace má jemnost panelu 486 × 152 px).

Nové sportovní režimy, SpO2 a lepší výdrž

Uživatelé se mohou těšit na nové ciferníky nebo taneční fitness program Zumba. Díky podpoře GPS se náramek zbaví závislosti na telefonu. Pokud uživatel vyrazí do terénu si zaběhat, telefon bude moci nechat doma. Funkce Smart Alarm pak zajistí příjemnější vstávání, protože uživatele začne pomalu probouzet 30 minut před nastaveným budíkem.

Únik zmiňuje i nový režim úspory pro ještě delší výdrž baterie a Mi Smart Band 7 samozřejmě také spočítá kroky, pokryje různá cvičení, změří srdeční tep a upozorní na vybrané notifikace. Chybět nebude ani měření SpO2, tedy úrovně okysličení krve.

Kdy?

S novým chytrým náramkem Xiaomi se v obchodech setkáme zřejmě již v průběhu března. Dorazit by mohl společně se smartphony série Xiaomi 12.

Zdroj náhledého obrázku: FONETECH.CZ

Total
0
Shares
1 komentář

Comments are closed.