Xiaomi 12S Ultra

Xiaomi 12 Ultra dorazí už příští měsíc. Z ceny si sednete na zadek

 • Xiaomi 12 Ultra je za dveřmi
 • Telefon nabídne skvělý design
 • Výkon bude snový a stejně tak i cena

I po letech nebývale agilní Xiaomi neustále dokazuje, že do naprosté špičky patří právem. A pro názornost nemusíme chodit daleko. Vezměte si jen loňský rok, kdy značka představila povedenou řadu Xiaomi  Mi 11 v čele s vrcholným modelem Mi 11 Ultra.

Xiaomi 12 Ultra

Nejinak tomu bude – zdá se – i letos v souvislosti s novinkami, které startují i na našem trhu. Řeč je samozřejmě o povedených telefonech Xiaomi 12 a 12 Pro. Oba lákají na špičkové zpracování, rychlý jemný displej, brutální výkon spolu s prvotřídní konektivitou a opravdu velmi dobrým fotoaparátem. Jenže, ještě jeden do party chybí…


Nepřehlédněte: Hackeři ve válce. Anonymous získali informace o ruských vojácích a zveřejnili je na internetu


Xiaomi 12 Ultra
Xiaomi 12 Ultra (Zdroj: LetsGoDigital)

O novém Xiaomi 12 Ultra se hovoří několik posledních měsíců a výrobce premiéru telefonu neustále odkládá. Důvodů, proč tomu tak je, může být celá řada. Osobně bych to tipoval na nějakého šotka ve fázi testování. Každopádně, čím dál častěji se na internetu šušká, že představení (konečně!) proběhne v průběhu května.

Mobil bude stát balík

A co nás nejspíš čeká a nemine? Xiaomi 12 Ultra prý bude nehorázně dělo. Ve hře je keramické tělo, hliník v kombinaci s veganskou kůží nebo sklem. Pod kapotou vlajkový procesor Snapdragon 8 Gen 1, až 16 GB RAM a 256/521/1 TB paměti plus 4 900mAh baterie s podporou 120W nabíjení.

Abych nezapomněl: čelní stranu vyplní QHD OLED displej se 120Hz obnovovací frekvencí a nebudou chybět ani pořádná optika s puncem Leica. Cena? Správně, to nejlepší na konec. Xiaomi 12 Ultra by měla v nejnižší konfiguraci údajně stát 39 tisíc korun bez DPH.

Zdroj náhledové fotografie: se souhlasem LetsGoDigital

Total
0
Shares
6 komentářů
 1. hmm tak to určitě bude kasovní trhák za ty prachy. Už neví, co by si za ty mobily řekli. To je všechno přes 30 klacků ale výrobní cena je max 8.

  1. Tohle nebude případ Xiaomi s marží kolem 5% oproti jiným výrobcům kteří mají mnohem vyšší marži…

   1. Je správná poslední věta a to konkrétně slovo ,,nejnižší,,? Nemá tam být nejvyšší? Poněvadž nejnižší by byl hodně velký úlet.

    1. Je to správně. Šlo o cenu u “základní” konfigurace. Je to úlet, ale všechno jsou to jen spekulace. Dokud neuvidím představení, resp. telefon naživo, nevěřím ničemu 🙂

 2. Kupovat mobil od firmy která záměrně zpomaluje systém… Již nikdy víc. Dnes zpomaluje systém, zítra nataktuje tak, aby byla nesmyslná spotřeba… Jsou to podvodníci

 3. Dokud bude mladá generace stavět svůj život na mobilech a podobných hodnotách, tak se to bude prodávat dobře. Bohužel je dnes drahé úplně všechno, všechny ceny rostou raketově nahoru, jen ty platy ne a ne růst úměrně tomu… Já jsem také kupoval drahé telefony (když začala řada Samsung Galaxy S, tak jsme každý rok měl nový model), ale časem jsem pochopil, že není třeba mít TOP a že telefony do 6000kč udělají stejnou službu, akorát nejsem tolik “in”… Každopádně půjde o pěkně našlapaný telefon, ale v těchto cenových hladinách bych volil Samsung, nebo Apple (byť sám mám Xiaomi, ale jak jsem psal, mám telefony do 6000kč)…

Comments are closed.