Xiaomi Redmi Note 11T

Další skvělé Xiaomi je tu cobydup. 120Hz AMOLED, 67 W a cena pod „osmičku“

  • Xiaomi chystá další telefon
  • Jde o odlehčený vlajkový model
  • Nevypadá vůbec špatně

Xiaomi je jako utržené ze řetězu. V chystání je totiž další mobil od této populární značky. Sice nepůjde vyloženě o vlajkový telefon, přesto může představovat už s ohledem na cenu zajímavou koupi. Ale pěkně popořádku.

Xiaomi 12 Lite

Novinka spíš zaměřením spíše spadá do střední třídy. Čelní stranu vyplní 6,55″ AMOLED displej s Full HD+ rozlišením a obnovovací frekvencí 120 hertzů. Procesor? Snapdragon 778G+ spolu  s až 12 GB RAM a 256 GB paměti.

Zadní fotoaparát Xiaomi 12 Lite prý zahrnuje snímače s rozlišením 64 + 8 + 5 Mpx, je vybavený fázovým automatickým ostřením a zvládne 4K videa při 30 FPS. Tak nakonec to nejspíš bude jinak.


Nepřehlédněte: Nové dělo od Sony je na spadnutí. Telefon dorazí už za 2 týdny, známe detaily


Xiaomi už v „tichosti“ připravuje další nový smartphone. Nepůjde však o čistokrevnou vlajku, ale odlehčenou variantu aktuální prémiové řady. Výbavou tedy spíše spadá do střední třídy.

Cena vypadá zajímavě

Zatímco 8Mpx ultra-širokoúhlý a 5Mpx telemakro zůstávají, nově se hojně šušká o hlavním 108Mpx senzoru, který by mohl mít i optickou stabilizaci obrazu (jde bohužel o hoax – poznámka red.).

Baterie by měla disponovat kapacitou 4 500 mAh a velmi rychlým 67W nabíjením. Cena? Zatím není nic oficiálního, ale špitá se o 7 až 8 tisících i s daní.

Zdroj náhledové fotografie: tiskový zpráva Xiaomi (ilustrační)

Total
7
Shares
2 komentářů
  1. Máte fotku, ale podívat se na ní to ne. Foťák má 128Mpx a ne 64 Mpx.

    1. Blbost, nejspíš 108 Mpx, ale díky za echo. Už to nechám tak, ale jakmile bude oficiálně venku, pohlídám si to. Ještě jednou díky a pěkný večer 👍

Comments are closed.