WhatsApp

WhatsApp přišel s další užitečnou novinkou. Dostupná je u všech účtů

  • WhatsApp přichází s dalším vylepšením
  • Potěší nejednoho uživatele

Oblíbená chatovací aplikace WhatsApp se svým uživatelům snaží neustále nabízet lepší funkce. Nyní pro ně vývojáři připravili další novinku, a to vylepšení funkce Komunity.


Nepřehlédněte: Aplikace WhatsApp zezelenala. Uživatelé ji kvůli tomu mažou z telefonů


Vývojáři vylepšili WhatsApp

WhatsApp patří mezi nejoblíbenější chatovací aplikace na světě, čelí však stále velké konkurenci. Vývojáři jsou si toho vědomi, a proto se snaží zavádět nové funkce a stále uživatele překvapovat. Nově oznámili, že zavedli nový způsob uspořádání událostí ve funkci Komunity.

Ve skupinách určených ke sdílení aktuálních informací a oznámení lze ode dneška využívat takzvané uspořádané odpovědi, které jsou seskupeny a minimalizovány, abyste si mohli zobrazit, co v daném kontextu řekli ostatní, zatímco oznámení jsou pro všechny ztlumená.

Druhou velkou novinkou jsou události, díky kterým si teď snadněji naplánujete virtuální schůzku, narozeninovou večeři nebo jakékoli jiné setkání přímo v aplikaci WhatsApp.

WhatsApp
Zdroj: antonbe / Pixabay

Na cestě jsou další funkce

„Událost může vytvořit kdokoli. Ostatní na ni pak zareagují a celá skupina bude mít přehled o tom, kdo se zúčastní. Danou událost najdou hosté na stránce s informacemi o skupině. Ti, kteří se události chtějí zúčastnit, dostanou před jejím začátkem upozornění. Události zavádíme nejdříve u skupin, které využívají funkci Komunity, a během následujících měsíců je zavedeme i u všech ostatních skupin,“ vysvětlují zástupci aplikace na oficiálním blogu.

Vývojáři WhatsAppu slibují, že v průběhu příštích měsíců do Komunit a skupin zavedou další funkce. Lidé tak získají ještě užitečnější nástroje, které jim usnadní komunikaci s ostatními.

Zdroj náhledové fotografie: Mika Baumeister / Unsplash, zdroj: Meta

Total
0
Shares
1 komentář
  1. Ještě by se mohlo udělat,aby se lépe odstraňovaly kontakty které nechcete,jde to moc obtížně a až za několik dní. Děkuji Milan

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..