WhatsApp

Nefunguje vám WhatsApp? Lidé hlásí, že nemohou odesílat videa

  • WhatsApp má problém, nefunguje mu odesílání videí
  • Chyba je ve verzi pro operační systém Android

Aplikace WhatsApp postihl bizarní výpadek. Některým uživatelům nejdou odesílat videa, chybová hláška jen zahlásí, že „video nejde odeslat, zkuste jiné video“. Není jasné, jak rozsáhlý výpadek je, ale může se to dít i vám.


Nepřehlédněte: WhatsApp chystá dvě velké novinky. Uživatelé je rozhodně využijí


WhatsApp nefunguje správně

Nejvíce uživatelů si začalo stěžovat na síti Reddit. Podle ohlasů poškozených uživatelů je problém úzce spjatý s platformou Android, tedy na iPhonu nic takového nehrozí a videa lze v pořádku odesílat.

Podle našeho zjištění se zdá, že s fotografiemi a jinými typy souborů problémy nejsou. Nemožnost odeslat video platí pouze v případě, že je video nahrané na tom či onom telefonu. Pokud jde o klip, které přepošlete z jiného chatu, příjemci se doručí.

Z dostupných informací vyplývá, že problém se neprojevuje na všech zařízeních se systémem Android. Server 9to5Google otestoval WhatsApp na několika zařízeních s Androidem, včetně telefonů řady Galaxy S. Výsledkem je zjištění, že se objevuje v nejnovější dostupné aktualizaci v2.24.9.34. 

WhatsApp
Zdroj: Rachit Tank / Unsplash

Jak to vyřešit?

Pokud problém trápí i vás, máte v zásadě jen pár řešení. Buď počkáte na oficiální aktualizaci aplikace, popřípadě WhatsApp odstraňte a stáhněte si APK soubor se starší verzí, například v2.24.8.85, kterou doporučuje server 9to5Google.

Zdroj náhledové fotografie: Sara Kurfeß / Unsplash, zdroj: Reddit, 9to5Google, APKMirror

Total
0
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..