WhatsApp

WhatsApp připravil novou funkci, zamezí překlepům

  • Vývojáři vylepšují chatovací aplikaci WhatsApp
  • Nově ji naučili naprosto perfektní trik

Do WhatsAppu dorazila jedna z největších novinek za poslední roky. Umožňuje uživatelům změnit obsah zprávy ještě 15 minut po jejím odeslání. Adresát sice vidí, že byla zpráva upravena, ale původní obsah se mu nezobrazí.


Nepřehlédněte: Samsung dokázal to, o čem se jiným může jen zdát. I díky Čechům a Slovákům


WhatsApp vylepšuje

WhatsApp je jednou z nejpopulárnějších aplikací současnosti. Slouží k posílání zpráv, obrázků, hlasových nahrávek i videí, a to jednotlivcům i skupinám. V posledních několika měsících vývojáři do aplikace doplnili hned několik nových funkcí. Lidé mohou využívat například proxy připojení, roztomilé 3D avatary nebo vylepšené stavy. A teď na řadu přichází další úžasná vychytávka – nově lze zprávy po odeslání upravovat.

„Někdy se stane, že člověk udělá chybu, nebo si zkrátka něco rozmyslí. Právě v takových případech budete nově moci odeslané zprávy upravit,“ píše společnost Meta.

„Budete moci upravit překlep nebo do zprávy doplnit souvislosti. Chaty zkrátka budete mít více pod kontrolou, což nás nesmírně těší. Stačí odeslanou zprávu přidržet a v nabídce vybrat možnost Upravit, která bude k dispozici po dobu 15 minut od odeslání zprávy.“

U upravených zpráv se zobrazí popisek „Upraveno“. Příjemce zprávy tak uvidí, že je zpráva upravená. Historii úprav ale neuvidí. Stejně jako tomu je u soukromých zpráv, médií a hovorů, zprávy i jejich úpravy jsou opatřeny koncovým šifrováním – takže jsou v naprostém bezpečí.

WhatsApp
Zdroj: FONETECH.CZ

Editace byla dlouho požadovanou funkcí milionů uživatelů WhatsAppu, protože překlepu ve spěchu nebo trapného faux pas se občas dopustí úplně každý.

Nejde o poslední novinku, která se v populární sociální síti objeví. V některé z dalších aktualizací by se uživatelé měli dočkat zavedení funkce šedesátisekundových videozpráv.

Zdroj náhledové fotografie: antonbe / Pixabay, zdroj: Meta

Total
0
Shares