WhatsApp

WhatsApp dostává nečekanou funkci. Roztomilé 3D avatary vás přenesou do zcela nového světa

  • Populární kecálek vylepšuje
  • WhatApp získává avatary

V aplikaci WhatsApp je nově možné odpovídat na zprávy pomocí personalizovaných avatarů. Uživatelé mají k dispozici nepřeberné množství účesů, rysů obličeje a oblečení, ze kterých si vytvoří vlastního avatara. Personalizovanou postavičku lze nastavit i jako profilovou fotografii, k dispozici je i 36 vlastních samolepek, které odráží různé emoce a činnosti.


Nepřehlédněte: Facebook Messenger není bezpečný. Rychle si zapněte tuto funkci!


WhatsApp dostane avatary

V konverzacích s přáteli a rodinou na WhatsAppu mohou od dnešního dne uživatelé používat samolepky avatarů. Novinka poskytuje personalizovaný způsob, jak vyjádřit svou individualitu. Avatarem se uživatelé mohou také prezentovat, aniž by použili svou skutečnou fotku, což svým způsobem zvyšuje pocit soukromí.

Pro mnoho uživatelů budou WhatsApp avataři jejich první zkušeností s vytvářením podobné digitální podoby a společnost Meta se jim snaží tento proces ulehčit.

„Přidáváme avatary do WhatsAppu! Nyní můžete v chatech používat vlastního avatara jako samolepku. Další styly se brzy objeví ve všech našich aplikacích,“ okomentoval novou funkcionalitu Mark Zuckerberg. Nová funkce bude postupně spuštěna uživatelům po celém světě v nejbližších dnech.

Další funkce jsou na cestě

Vývojáři WhatsAppu již delší dobu souběžně pracují na mnoha funkcích, aby zlepšili uživatelský zážitek. Nedávno uniklo, že již brzy budeme moci používat jeden účet na více smartphonech a tabletech. Stále netušíme, kdy vývojáři tuto funkci oficiálně zpřístupní. Ale pokud se k ní chcete dostat co nejdříve, zaregistrujte se v katalogu Google Play do testovacího (beta) programu.

V neposlední řadě se do WhatsApp chystá režim přísně tajného utajení (tzv. Stealth Mode), který vám umožní aplikaci používat naprosto anonymně. Právě teď není možné skrýt skutečnost, že jste online. Jediné, co můžete udělat, je skrýt svůj stav „Naposledy viděno“. V budoucnu ale už nikdo neuvidí, že jste se do aplikaci právě přihlásili.

Zdroj náhledové fotografie: antonbe / Pixabay, zdroj: Meta

Total
0
Shares