WhatsApp

WhatsApp dostane funkci, kterou budete milovat. Udělá z vás člověka bez chyb

  • Oblíbená aplikace dostane funkci, na kterou čekáme roky
  • Uživatelé budou moci své zprávy po odeslání editovat

WhatsApp je nejpopulárnějších aplikace současnosti. Slouží k posílání zpráv, obrázků, hlasových nahrávek i videí, a to jednotlivcům i skupinám. Brzy dostane funkci, kterou si všichni uživatelé okamžitě zamilují. Nepřeháníme.


Nepřehlédněte: Vědec bije na poplach: Neposílejte vzkaz mimozemšťanům, mohou zaútočit na Zemi


WhatsApp umožní opravit překlep

WhatsApp jede jako dobře namazaný stroj, a pro vývojáře této chatovací aplikace to platí dvojnásob. Po nedávné smršti novinek v podobě pozastavení/obnovení nahrávání, navýšení datového limitu pro odesílané soubory nebo rychlejšího přehrávání hlasovek teď pomalu přichází další.

A tím nemáme na mysli reakce na zprávu formou smajlíků, které jsou aktuálně hodně v kurzu a o nichž jsme také nedávno psali. Tentokrát vývojáři do aplikace doplní funkci, která umožní editaci textu. To znamená, že budete moci opravit chyby ve zprávě, kterou jste již odeslali, píše The Sun.

WhatsApp připravuje migraci chatů z Androidu na iOS
Zdroj: Sara Kurfeß / Unsplash

Na příchod chystané novinky upozornil server WABetaInfo, jehož redaktoři se pitvají v kódu beta verzí populární chatovací aplikace. Podle nich je jen otázkou času, kdy se nová funkce objeví i ve finální verzi WhatsAppu pro širokou veřejnost. Možnost editovat již odeslaný text ale bude mít patrně omezení a bude dostupná jen po určitou dobu od odeslání zprávy, aby komunikace měla nějaký řád.

Trhá rekordy popularity

WhatsApp umožňuje odesílat a přijímat zprávy, obrázky, fotografie, ale také videa, zvukové soubory, a dokonce i sdílet polohu napříč různými platformami. Facebook koupil provozovatele služby WhatsApp v roce 2014, kdy měla tato služba zhruba půl miliardy uživatelů. Za převzetí Facebook zaplatil asi 19 miliard dolarů.

Služba není nikterak zpoplatněna, stačí jen chytrý telefon a internetové připojení, abyste mohli komunikovat s ostatními. Právě to je jedním z důvodů, proč je tak moc populární. Dnes WhatsApp používají více než dvě miliardy uživatelů.

Zdroj náhledové fotografie: antonbe / Pixabay

Total
0
Shares