WhatsApp

Uživatelé aplikace WhatsApp šílí radostí! Reakce pomocí smajlíků jsou prý tou nejlepší věcí, která se kdy stala

  • WhatsApp je nerozšířenější komunikační aplikace na světě
  • Aktualizace přinesla dlouho očekávané reakce na zprávy pro Android i iPhone

Kdo by to byl čekal, že taková banalita, jako jsou reakce na zprávy pomocí smajlíků, vzbudí v uživatelích chatovací aplikace WhatsApp takové nadšení.


Nepřehlédněte: Rusové s velkou pompou spustili náhradu za Google Play. Obchod ale vygumovali hackeři. NashStore je mimo provoz


Reakce jsou hitem

V posledních měsících se oblíbený kecálek WhatsApp snaží představovat jednu novinku za druhou. Aplikace v uplynulých týdnech dostala možnost poslouchat hlasové zprávy i mimo chat a naučila se sdílet až 2GB soubory. Poslední velkou novinkou je funkce, kterou jsme u konkurence mohli vídat už delší dobu – rychlé reakce na zprávy skrze emotikony (smajlíky).

Prozatím WhatsApp podporuje šest emoji reakcí – palec nahoru, srdce, smajlíka plačícího radostí, udiveného smajlíka, plačícího smajlíka a složené ruce. V budoucnu však aplikace nabídne všechny typy emoji (včetně různých odstínů pleti a tak podobně). Jak novou funkci používat? Uživateli stačí podržet prst na zprávě, což vyvolá nabídku smajlíků, které může použít.

Že jsou reakce pomyslnou trefou do černého potvrzují komentáře uživatelů různě po fórech a v komentářích pod články. Mnozí si dokonce myslí, že reakce formou smajlíků jsou tím nejlepším, co kdy WhatsApp od vzniku aplikace potkalo. Souhlasíte s nimi? Reagujete v chatu smajlíky?

WhatsApp trhá rekordy popularity

WhatsApp umožňuje odesílat a přijímat zprávy, obrázky, fotografie, ale také videa, zvukové soubory a dokonce i sdílet polohu napříč různými platformami. Facebook koupil provozovatele služby WhatsApp v roce 2014, kdy měla tato služba zhruba půl miliardy uživatelů. Za převzetí Facebook zaplatil asi 19 miliard dolarů.

Služba není nikterak zpoplatněna, stačí jen chytrý telefon a internetové připojení, abyste mohli komunikovat s ostatními. Právě to je jedním z důvodů, proč je natolik populární. Dnes WhatsApp používají více než dvě miliardy uživatelů.

Zdroj náhledové fotografie: antonbe / Pixabay

Total
0
Shares
1 komentář
  1. To jsou ty šílenci co s mobilem spí, jí, koupou se, na záchod s ním chodí. Ale že se jejich mozek zhoršuje to netuší.

Comments are closed.