iPhone

Vyfotili cestovatele v čase? Na fotce z roku 1943 muž údajně drží iPhone

  • Další cestovatel z budoucnosti?
  • 81 let stará fotka prý odhalila záhadu

Opravdu je možné cestovat v čase? Mnozí na tuto otázku stále hledají odpověď. Na světě existují dvě skupiny lidí: ti, kteří v cestování časem věří a ti, kteří ho vehementně odmítají. V průběhu let se objevilo mnoho svědectví, která se snaží tuto teorii potvrdit. Nyní však internetem koluje fotka, která zmátla i zatvrzelé skeptiky.


Nepřehlédněte: Gmail dostane novou geniální funkci. Umělá inteligence e-mail napíše za vás


Drží v ruce iPhone?

Uživatelé sociálních médií jsou ve varu poté, co uviděli fotografii z pláže ze čtyřicátých minulého století. Ta zachycuje stovky Britů, kteří odpočívají na pláži v Cornwallu, ale zdá se, že jeden konkrétní člověk pochází z úplně jiné doby. Lidé horlivě diskutují o tom, zda muž v roce 1943 mohl používat iPhone.

Na fotografii, která zachycuje Brity hledající odpočinek na pláži během druhé světové války, je zjevná anomálie. Mezi davy opalujících se lidí si lze všimnout nápadného muže. Tento pán v hnědém obleku je zabraný do něčeho, co vypadá jako moderní smartphone, zcela odlišný od všeho, co bylo v té době k dispozici.

Bizarní snímek z pláže Towan v Newquay přesvědčil některé uživatele sociálních sítích, že jde o důkaz existence cestování v čase. „Ehm… zdá se mi to, nebo si ten chlap kontroluje telefon.

V padesátých letech?“ ptá se zaraženě jeden z diskutujících. „Dobrý postřeh. Je zřejmé, že na záběru je turista cestující v čase, který si kontroluje své mobilní zařízení. Konečně máme důkaz, který jsme potřebovali – že cestování v čase je skutečné. Na starých fotografiích nyní vidíme věci, které nám dříve unikaly,“ podotkl další.

Skeptici však bizarní teorii o lidech z budoucnosti odmítli jako nesmyslnou a správně podotkli, že si muž pouze balí cigaretu nebo natahuje hodinky.

Důkaz o cestování časem?

V posledních týdnech se do médií dostaly různé nejednoznačné historické fotografie, které mezi zastánci konspiračních teorií o cestování v čase vyvolaly pozdvižení. Virálně se na internetu šíří i video z roku 1938, které ukazuje, jak lidé chodí po ulici, když najednou se v záběru objeví mladá žena, která drží něco u ucha.

Záhada se ještě více prohloubila ve chvíli, kdy se k záhadnému klipu vyjádřil jeden z youtuberů, který říká, že na záběru je jeho prababička a tvrdí, že skutečně používá mobilní telefon.

Zdroj náhledové fotografie: Daniela Araya / Unsplash, zdroj: Express

Total
0
Shares