Realme UI 3.0 aktualizace

Vydání Realme UI 3.0 se blíží, jaký telefon dostane aktualizaci jako první?

  • Realme připravuje novou verzi svého uživatelského prostředí
  • Realme UI 3.0 dorazí velmi brzy, jako první dostane aktualizaci Realme GT

Google před několika hodinami vydal nový Android 12 a producenti chytrých telefonů tak mohou zahájit jeho úpravy pro vlastní použití. Napilno nyní nemají jen v Samsungu nebo Xiaomi, ale také v dravém Realme.


Nepřehlédněte: Odvážné Realme. Zabijáky vlajkových telefonů umí


Generální ředitel Realme Madhav Sheth nedávno řekl, že firma co nevidět představí nadstavbu Realme UI 3.0 založenou na operačním systému Android 12. Nyní bylo oficiálně potvrzeno, že k této události dojde 13. října, tedy za pouhých několik dní.

Realme UI 3.0 aktualizace
Realme UI 3.0 aktualizace | foto: FONETECH.CZ

Realme UI 3.0 dorazí už za pár dní

Ačkoli zástupci Realme zatím nijak blíže nespecifikovali dostupnost aktualizace ani nezveřejnili žádný seznam podporovaných zařízení, tak nějak se očekává, že prvním mobilem, který Realme UI 3.0 a Android 12 obdrží, bude vysokooktanový Realme GT 5G. A nezůstane v tom sám. Spekuluje se, že s novým uživatelským prostředím dorazí i globální varianta Realme GT Neo2 (s mobilem se počítá i v ČR, pozn. red.).

Blíží se premiéra Realme UI 3.0
Blíží se premiéra Realme UI 3.0 | foto: Realme

Jaké novinky přinese?

Zatím můžeme jen spekulovat, co Realme UI 3.0 přinese. Ale pokud bychom si mohli tipnout, vývojáři podle nás zapracují na Always-On displeji, dále vylepší Tmavý režim (Dark mode) i fotoaplikaci a úpravou projdou také ikony. V neposlední řadě si technici Realme určitě posvítí i na bezpečnost.

Total
1
Shares
1 komentář
  1. Ahaho kolkeho je a update stale nikde. Xo tie cinske smejdy nedodrzuju terminy… 13.10 som m mat update ako na koni. A stale neni k dispozicii. Kde je chyba? Podarite?

Comments are closed.