YouTube

Vybrané telefony Xiaomi dostanou YouTube Premium až na 3 měsíce zdarma

Majitelé vybraných smartphonů značky Xiaomi nyní mohou službu Youtube Premium využívat až po dobu tří měsíců zdarma. Umožňuje to nové partnerství Xiaomi se společností Google.


Nepřehlédněte: Xiaomi testuje pekelně rychlé 150W nabíjení, zatímco Apple s iPhony je stále na mrzkých 27 W


Zákazníci Xiaomi se mohou těšit až tři měsíce YouTube Premium zdarma, čímž získají přístup k nejlepšímu obsahu bez reklam i s offline přístupem, je-li k dispozici.

Mezi výhody YouTube Premium patří předplatné YouTube Music Premium, kterým uživatelé získají neomezený přístup k více než 80 milionům skladeb, živých vystoupení, cover verzí a remixů, to vše opět zcela bez reklam.

Xiaomi si pláclo s Googlem

„Vzhledem k tomu, že uživatelé každý rok konzumují stále více online videoobsahu, je důležité jim umožnit zažívat jej novým pohodlným způsoby. Jsme rádi, že můžeme společně s YouTube umožnit zákazníkům Xiaomi nerušeně sledovat obsah, který mají rádi. Doufáme to je začátek dlouhodobého vztahu mezi námi a YouTube, který bude přínosem pro naše uživatele,“ uvedl Hanson Han, ředitel obchodního rozvoje, Xiaomi International.

Zákazníci Xiaomi získají až tři měsíce YouTube Premium zdarma
Zákazníci Xiaomi získají až tři měsíce YouTube Premium zdarma. Zdroj: oficiální tisková zpráva

Uživatelé mohou tuto nabídku YouTube Premium uplatnit na vybraných chytrých telefonech Xiaomi otevřením předinstalované aplikace YouTube a následováním pokynů nebo na stránce youtube.com/premium.

Celé dva měsíce služby YouTube Premium získáte zdarma k telefonům z nejnovější řady Redmi Note 11. Zkrátka však nepřijdou ani současní majitelé telefonů Xiaomi 11 Lite 5G NE nebo přístrojů z řady Xiaomi 11T. Ti získají premium verzi služby Youtube dokonce na tři měsíce zdarma.

Podporované telefony

  • Xiaomi 11T Pro
  • Xiaomi 11T
  • Xiaomi 11 Lite 5G NE
  • Redmi Note 11 Pro 5G
  • Redmi Note 11 Pro
  • Redmi Note 11S
  • Redmi Note 11

Zdroj náhledové fotografie: Christian Wiediger / Unsplash

Total
0
Shares
1 komentář
  1. Mám telefon Xiaomi note 10 a po 4 měsících nefunguje Google a signál WiFi, dnes si koupit nový telefon je hrozné, příští telefon bude jiné značky.

Comments are closed.