Samsung One UI 5.0

V Česku je dostupná aktualizace, která ze staršího telefonu Samsung udělá nový Galaxy S22

  • Klíčová aktualizace pro starší telefony Samsung Galaxy je v Česku
  • Nadstavba One UI 4.1 je plná skvělých novinek a vylepšení

Nažhavte smartphony! Do Česka právě dorazila důležitá aktualizace pro starší modely Samsung Galaxy. Nepřináší nic menšího než uživatelské prostředí One UI 4.1, které nalezneme v nejnovějších top modelech série S22.


Nepřehlédněte: Hackeři z Anonymous napadli ruský Facebook. Lidem na VKontakte poslali zprávu


Samsung Čechům udělal radost

Už delší dobu slýcháme o tom, že Samsung spustil aktualizační kolečko, na které postupně rozesílá nejnovější nadstavbu One UI 4.1. V první vlně jsou v očekávání starší modely Galaxy Z Flip3 a Galaxy Z Fold3, loňské mobily řady Galaxy S21 i předloňský Galaxy Note 20.

Skvelou zprávou je, že aktualizace právě dorazila na náš redakční Galaxy S21 Ultra. Takže pokud některý z výše vypsaných smartphonů vlastníte a zatím vám nepřišlo oznámení o dostupnosti updatu, běžte do Nastavení => Aktualizace softwaru a Stáhnout a nainstalovat.

Samsung se dotahuje na Apple, jeho telefony získají 4 velké aktualizace Androidu
Samsung se dotahuje na Apple, jeho telefony získají 4 velké aktualizace Androidu. Zdroj: FONETECH.CZ

Nové funkce v One UI 4.1?

Mezi novinkami v One UI 4.1 najdeme například funkci virtuální RAM, která rozšiřuje kapacitu operační paměti pomocí nevyužívaného vnitřního úložiště (až do 8 GB). K dispozici je také přepracovaný výběr barevné palety dle nastaveného pozadí, vylepšený Pro režim fotoaparátu či chytřejší widgety, které si můžete přidat na domovskou obrazovku.

Jak jsme uvedli v naší starší zprávě, není to jen Samsung, kdo aktualizuje své smartphony. Aktivní je také čínské Xiaomi, které na vybrané modely rozesílá Android 12 s nadstavbou MIUI 13.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ

Total
0
Shares
5 komentářů
  1. Dorazila na S21 Ultra a napravila chyby UI 4.0. Super. Snad to i dlouho vydrzi.

Comments are closed.