Samsung Galaxy Z Fold4

V Amazonu budou padat hlavy. Prodejci utekly informace o přísně střeženém Samsungu

  • V korejském Samsungu musí mít pořádný vztek
  • Amazon neuhlídal informace o Galaxy Fold4

Spekulací ohledně nového telefonu Samsung Galaxy Fold4 je všude dost, obzvlášť v posledních několika týdnech. Děje se tak navzdory skutečnosti, že se oficiální tisková konference uskuteční až 10. srpna. O skládačce s předstihem víme prakticky vše, a to i díky světoznámému prodejci Amazon.


Nepřehlédněte: NASA objevila na Marsu záhadné špagety. Nevysvětlitelný vesmírný objekt ale není dílem mimozemšťanů


Nový Galaxy Fold4 klepe na dveře

Na nizozemském webu největšího online prodejce na světě v uplynulých hodinách řádil šotek, a tak nedopatřením došlo k tomu, že byla chvíli omylem veřejně dostupná oficiální stránka o novém ohýbacím Samsungu.

Prodejce nechtěně potvrdil, že vnější displej Galaxy Fold4 bude mít úhlopříčku 6,2 palce a vysokou obnovovací frekvenci 120 Hz s vycentrovaným výřezem pro čelní fotoaparát. Sklopná vnitřní obrazovka pak nabídne větší úhlopříčku 7,6 palce a stejných 120 hertzů.

Samsung Galaxy Z Fold3
Samsung Galaxy Z Fold3 | foto: FONETECH.CZ

Bude Samsung meziročně zdražovat?

Oba displeje jsou velikostně identické s tím, co se loni objevilo v Galaxy Z Fold3, ale tentokrát mají mít trochu jiný poměr stran. Vnější obrazovka nabídne poměr 23,1:9, zatímco ta vnitřní 21,6:18. Ve složeném stavu má být smartphone tlustý 15,8 mm, což bude jen nepatrný posun (16 mm) oproti loňskému modelu a zřejmě si toho nikdo nevšimne.

Ze stránky Amazonu jsme se ještě dozvěděli, že Galaxy Fold4 bude dostupný i ve variantě s 512GB vnitřním úložištěm. Nic dalšího už bohužel nevíme.

Záhadou je nadále i doporučená cena nového ohebného telefonu. Připomeňme, že loňský Z Fold3 v konfiguraci 12 + 256 GB startoval na ceně 46 999 Kč.

Zdroj náhledové fotografie: Thai Nguyen/Unsplash, zdroj: GSMArena

Total
0
Shares
1 komentář
  1. a kde jsou ty informace a fotky? V článku asi nee

Comments are closed.