Kdy lidstvo obdrží první zprávu od mimozemšťanů?

Únosy mimozemšťany, pokusy na lidech a teleportace: vláda USA zveřejnila tajné dokumenty o UFO

 • Pentagon odhalil netrpělivě očekávanou zprávu o fenoménu UFO
 • Přináší znepokojivé informace, ze kterých tuhne krev v žilách

Vláda Spojených států odtajnila dlouho očekávaný dokument, který se zabývá fenoménem UFO a jeho pozorováním. Zpráva popisuje setkání amerických občanů s mimozemšťany. Svědectví zahrnují nedobrovolné únosy do kosmických lodí, nechtěná těhotenství, teleportaci i hrůzostrašné pokusy na lidech.


Nepřehlédněte: Na Slunci vznikl obrovský ohnivý kaňon. Na Zemi může ovlivnit satelity, elektroniku i zvířata


Možná jste si toho nevšimli, ale americká vláda přestala popírat existenci UFO a v loňském roce odtajnila dlouho očekávaný dokument určený Kongresu, který se zabýval pozorováním UAP (neidentifikovaný vzdušný jev – tento termín používají někteří kvůli zprofanovanosti termínu UFO) příslušníky americké armády.

Dokument zpravodajců, který pojednává o více než sto dvaceti incidentech ve vzdušném prostoru USA za posledních dvacet let, ale nabízí jen hypotézy bez důkazů. Nelze se divit, že pro zapálené „ufology“ to byla studená sprcha.

Vypadají takto mimozemšťané?
Zdroj: Pawel86 / Pixabay

Mimozemšťané a UFO z Roswellu

Pátrání po mimozemském životě samozřejmě neskončilo a nekončí, a tak se v těchto dnech dostala na světlo další zpráva o tomto fenoménu. Masivní databáze hlášení obsahuje svědectví amerických občanů, kteří důsledkem setkání s objekty UFO utrpěli radiační popáleniny, poškození mozku a nervového systému. Lidé v dokumentech popisují také setkání s malými šedými bytostmi s velkou hlavou a černýma očima, které je na palubě kosmické lodi velmi nevybíravě, necitlivě a krutě zkoumali.

Zveřejněné dokumenty mají 1 574 stran a pocházejí z programu AATIP (Avanced Aerospace Threat Identification Program). Šlo o projekt americké vlády, který fungoval v letech 2007 až 2012. A přestože nepodléhal utajení, veřejnost se o jeho existenci dozvěděla až v roce 2017.

Součástí dokumentů AATIP jsou spisy, které pojednávají o biologických efektech střetů lidí s UFO, studiích pokročilých technologií či plánech vesmírné kolonizace a výzkumu neviditelnosti. Obsahují i zmínky o nedobrovolném těhotenství, paralýze, teleportacii nebo telepatické komunikaci s těmi, kteří nepocházeli z našeho světa.

Stále tápeme ve tmě?

O UFO (neboli neidentifikovaných létajících objektech) slyšel každý. Někomu se vybaví „Phoenixská světla“, nevysvětlitelný světelný úkaz, který v Arizoně a Nevadě v roce 1997 nahlásilo více než 700 lidí a dodnes není uspokojivě vysvětlen. Jiní si pak pod pojmem UFO představí „Oblast 51“, která je spojená s řadou konspiračních teorií o malých šedivých mimozemšťanech s nepřátelskými úmysly.

Zdroj náhledové fotografie: Stephen Leonardi / Unsplash

Total
0
Shares
8 komentářů
 1. .. No… Tak věřím v to, že tam nahoře něco nebo někdo je….ale proč si oblíbili zrovna Ameriku, to mi hlava nebere… Stejně nám amíci neříkají všechno, tento národ byl a je vychovává ve lžích a pro lži, je to všechno jinak, ale to se od nich nikdy nedozvíme….

 2. Faktem je, ze jsem si nikdy nevsiml, ze by vlada USA popirala existenci UFO. To jen autor clanku si plete pojem UFO a MIMOZEMSTAN. UFO – Unindentified flying object – neidentifikovany letajici objekt – to muze byt klidne i moucha, nebo lsit papiru, dokud nekdo nepozna, ze je to moucha, nebo list papiru.

  Takze v podstate lituju, ze jsem na clanek kliknul, protoze je to strasna kravovina od zacatku do konce. Alespon jsem mel zaply adblock,t akze penize z reklamy za tuhle slataninu nebudou.

 3. Tak myslet si, že jsme ve vesmíru jediná obydlená planeta je nesmysl . Souhlasím,že je směšné,že si kdosi,cosi oblíbilo JEN Ameriku. No a věřím tomu,že když ONI dělají pokusy na nás, myslím si, že my bychom se nechovali jinak.. možná i hůře, protože to ,co dokáže člověk,dokáže málokdo.

 4. Ještě , že inteligentní mimozemští tvorové neexistuji . Jak by asi naložili s tvory, kteří se navzájem zabíjejí . Prostě by je vyhubili .

  1. Jak může opočlovek Václav napsat,že neexistují … protože je nevidí … čim to asi bude ty jitrnice ?? Pracuješ maximálně v PEnny a tady si hraješ na co ??

 5. Už se čeká jen na tiskovou konferenci, kde se dostaví admirál bitevní lodi Retvizan z roku 1900. Tato loď byla potopena jako cvičný cíl, 25. července 1924, ale vše bylo jen zinscenované. Admirál byl unesen mimozemšťany a vrací se po 98 letech s důležitým poslelstvím. Jeho mise trvala krátce a poté byl katapultován do našeho času. Tisková konference je naplánovaná na příští týden. Jakmile se svět dozví o existenci mimozemské civilizace, zkrachuji vešechna náboženství a pro lidstvo nastane nová životní etapa.

 6. Zase se někomu procházela muška po objektivu

Comments are closed.