NASA Curiosity

Ufolog šokuje: Na Marsu žili mimozemšťani, tahle fotka je jasným důkazem

 • Na Marsu byla objeven zvláštní vchod do jeskyně
 • Vypadá jako pozemské brány
 • Ufologové mají jasno: otvor je dílem mimozemšťanů

Příznivci záhad mají jasno: bránu do skály, kterou vyfotil rover Curiosity, vytesala mimozemská civilizace a marťané se stále skrývají v podzemí, anebo jde o portál do jiné dimenze. Tohoto názoru je i známý ufolog Scott Waring, který často nachází objekty, které následně prohlašuje za jasný mimozemský důkaz.


Nepřehlédněte: Mimozemšťané na Marsu? Vozítko Curiosity vyfotilo na rudé planetě vchod do jeskyně


Byl Mars kdysi domovem mimozemské civilizace? 

Ve svém nedávném příspěvku Waring tvrdí, že obdélníkový otvor ve skále, který působí dojmem, jako by ho někdo s geometrickou přesností vytesal sofistikovanou technologií, se nápadně podobá těm, které jsme dříve viděli v egyptských hrobkách zde na Zemi.

„Mars poskytl už tolik důkazů o starověkém mimozemském životě. Podívejte se na tyto nedávné fotografie, které pořídil rover Curiosity. Dvě fotografie ukazují vchod do svahu. Vchod vypadá velmi podobně jako vchody v Údolí králů, které v dobách starověkého Egypta sloužilo jako pohřebiště faraonů a mocných šlechticů. Tento vchod je ale asi dvakrát vyšší než lidé… na výšku má asi 240 až 360 centimetrů,“ napsal Waring na svém webu UFO Sightings Daily. Lovec UFO si zároveň postěžoval, že archeologové a vědci opakovaně ignorují vizuální důkazy a naznačil, že tak zřejmě činí úmyslně.

Waring chtěl řídit NASA

Před několika lety, po objevení struktury podobné stehenní kosti na Marsu, Waring naléhal na tehdejšího amerického prezidenta Donalda Trumpa, aby z něj udělal šéfa NASA. Ve své žádosti sliboval tvrdil, že odhalí všechna tajemství kolem mimozemského života, pokud dostane šanci stát se ředitelem Národního úřadu pro letectví a vesmír. Trump ale nakonec nikoho nevybral. A lidská kost na Marsu? Podrobná analýza odhalila, že šlo o pouhý kámen, který byl opracován erozí.

Zdroj náhledové fotografie: NASA 

Total
0
Shares
31 komentářů
 1. Ještě jeden výklad, který se zanedbává. Je to výtvor pozemšťanů žijících ( třebas před 25 000 lety) a jejich civilizace ( před celosvětovýn zničením ) trvala 5 500 let.
  Naše civilizace trvá 4 500 let. Osídlíme ( pokud nás nezničí takoví blbci jako Putin a KIM ) za 1 000 let Mars ?Jistě ano.
  Ten vchod totiž vypadá moc pozemsky.
  Mimozemšťané, kteří museli bý mnohem technicky a technologicky vyspělejší než my budeme za 50 let a takovou díru by jistě nedělali.

  1. Teoreticky vzato klidně. Prakticky v této teorii ale vidím otazníky. Pokud by před pár tisíci lety existovala vyspělá civilizace, proč jsme po ní ještě nenašli nějaké vysoce technologické pozůstatky? Pokud dokážeme najít kostru dinosaura, jehož stáří je několik milionů let, proč nenacházíme zbytky strojů, které jsou technologicky před námi? Odpadu tvoříme neuvěřitelně moc a nevěřím tomu, že by předchozí civilizace žádný nezanechala…

   1. Sopky=spaleniště důkazů, ja vim ja vim…moc scifi a bláhové, ale zkus te si představit, jak vyspělé ty mezihvězdné ras byli, takže jak moc easy pro ně bylo uskutečnit něco takového:)

  2. Tak to jsi neprobuzený a nevědomý, nevíš vůbec nic a vědomosti máš z Deep steitu ( veřejná média sloužící reptliánům a jejich loutkám) Jaké koli jaderné zbraně jsou deaktivována galaktickou radou a Putin, Tramp, Musk atd jsou rodové linie,,Talmakové ” a osvobozují planetu od Sikarů, Anunaki, a Reptiliánů. Na Ukrajině jde o zajištění archy před aktivitami Kabaly,,Magestik”. Proto neplacej bludy a strachy. S láskou Jarda rodu Sepatas z Gány

 2. Viděl jsem nedávno nové filmové zpracování sci-fi příběhu Duna a tam se značně jeden otvor podobal dotyčnému otvoru na Marsu, snad si někdo zase z lidí nevystřelil 😊

 3. Je to optický klam ,vždyť tu byl článek i fotky ,že to tak je zase senzace za každou cenu a jednoduší lidé tomu budou věřit

  1. Spíš je to nekvalitní fotka, ale výsledek je stejný .. vchod do “jeskyně” to není. Stáhla jsem si fotku do compu, zvýšila její jas a hned mi bylo jasné, že to je jen výklenek ve skále. Dovnitř se totiž hrany jehlanovitě zužují, žádný další průchod dál tam není… tedy alespoň na první pohled.

 4. Ale prosím vás…takovou fotku vyrobí průměrný gymnazista za svém compu

 5. To je blbostí, že na marsu žili mimozemšťané. Každý přece ví, že na marsu žili marťani.

 6. Mě by zajímalo, odkud bere Scott Waring informace. Jiný zdroj uvádí – “Není to vstup do mimozemského chrámu, jak se mnozí domnívají. Je to pravděpodobně malý skalní útvar přírodního původu. Společnost NASA zatím nekomentovala tento jemný detail na snímku roveru Curiosity, ačkoli se již vyskytly spekulace, že je to ve skutečnosti štěrbina ve skále vytvořena přírodní cestou. Podle odhadů je štěrbina přibližně 30 cm široká a 45 cm vysoká, což je na dveře či bránu poměrně malé. „Uměle vytvořená stěna“, ve které je otvor umístěn, jsou jen lineární zlomy na povrchu skály, které nejsou vytvořené mimozemskou formou života. Trošku zklamání, že?”
  Takže Scott Waring má akorát to, čemu my říkáme “velké oči”

 7. Proč mimozemšťani?…Prostě lidé,kteří po jaderné válce opustili spustošenou planetu a osídlili další,..že směřujeme ke stejnému bodu vidímm tak 20 let..ne lidi nechtějí války..ale majitelům klíčů vyhovují velmi dobře..ve chvíli kdy se kolektivně můžeme zvednout tak to pošlou do doby kamený…jo sem konspirátor

 8. Další píčovina😂 Ufolog lže už ohledně rozměrů, ve skutečnosti to má cca 40cm na šířku a tím pádem max metr na výšku. A i když emzáci můžou bejt trpaslíci, jak moc chcete věřit závěrům někoho, kdo vám lže?🤔

 9. Základní problém je v tom, že ten otvor má pár desítek centimetrů a ne 2,5 – 3,0 metry … je to i na stánkach NASA a fotka z jiného pohledu, kde to je jasně vidět …

 10. No osobně to vidím trochu jinak, protože jeden známý vědec, zabývající se právě archeoarchologií, kdysi pravil, že kdybychom byli v celém Vesmíru sami, by to bylo mrháním místa. Tomu tak nějak fandím a věřím ač nejsem posedlý ” mimozemšťany”, je to jen naše, ryze lidská hrdopyšnost a domýšlivost, že jsme jediní v celém Vesmíru. Nejsem odborník ale tayk nejsem úplný blbec a myslím si, že určitě nejsme jediné myslící bytosti ve vesmíru.

 11. Teoreticky vzato klidně. Prakticky v této teorii ale vidím otazníky. Pokud by před pár tisíci lety existovala vyspělá civilizace, proč jsme po ní ještě nenašli nějaké vysoce technologické pozůstatky? Pokud dokážeme najít kostru dinosaura, jehož stáří je několik milionů let, proč nenacházíme zbytky strojů, které jsou technologicky před námi? Odpadu tvoříme neuvěřitelně moc a nevěřím tomu, že by předchozí civilizace žádný nezanechala…

 12. a na celým marsu zbyl po civilizaci jen jeden vchod nikam 😀

 13. Verdikt NASA? Štěrbina, puklina ve skále
  Definitivní konec všem dohadům pak přinesli odborníci z Laboratoře proudového pohonu NASA, podle kterých jde skutečně jen o velmi přiblížený záběr na štěrbinu na povrchu Marsu. „Otvor má napříč pouze 45 centimetrů. V místě tohoto výběžku se shodou náhod protíná několik lineárních zlomů ve skále,“ vysvětlil mluvčí laboratoře pro server Snopes.
  Větší představu tak nabízí verze původního snímku složená z vícero fotografií vozítka Curiosity, na které je tvar brány ve skále vidět v horní části uprostřed, na pravé straně od tenké černé linie na obrázku. „Když si snímek oddálíte, otvor je opravdu velmi malý a vypadá skutečně jako štěrbina v kameni,“ dodal mluvčí.
  (Denik.cz)
  Co se týká života, je velmi nepravděpodobné, že by v dobách, kdy pro něj na Marsu byly lepší podmínky, nevznikl a neexistoval. Nepříliš pravděpodobné ale je, že by dosáhl úrovně lidské inteligence. Vyloučit ovšem nemůžeme, že Mars navštívila kromě pozemšťanů (resp. jejich techniky) i nějaká inteligentní civilizace z jiné planety.

 14. Vážení, je mně to úplně jedno. Zbytečně vyhozené peníze, na takové fantazie nám stačí Erichové l von Dänikenové , Raymondové D. Bradbury a spol. Nevidím jediný skutečně lidstvu prospěšný důvod těchto misí. Nevíme, co se podrobně děje v lidském těle, nevíme, co se skrývá pod hladinou moří a oceánů a jak to případně využít ale žasneme nad podivnou ” dírou ” na Marsu. Podle mého selského rozumu je to plýtvání lidským i ekonomickým potenciálem způsobeným lidskou nadutostí, pýchou a hlavně penězi – ale až na prvním místě.
  Jestli jsem se tímto komentářem dotkl, velice se omlouvám, dokonce počítám i s tím, že budu za tento svůj názor urážen. Přeji hezký den

 15. Tak to jsi neprobuzený a nevědomý, nevíš vůbec nic a vědomosti máš z Deep steitu ( veřejná média sloužící reptliánům a jejich loutkám) Jaké koli jaderné zbraně jsou deaktivována galaktickou radou a Putin, Tramp, Musk atd jsou rodové linie,,Talmakové ” a osvobozují planetu od Sikarů, Anunaki, a Reptiliánů. Na Ukrajině jde o zajištění archy před aktivitami Kabaly,,Magestik”. Proto neplacej bludy a strachy. S láskou Jarda rodu Sepatas z Gány

 16. Žili tam narodili se tam a zemreli tam. Tak jak se ted ničíme my.

 17. Vodňanskýmu.
  OBYČEJNĚ TI Z VÁS, KTEŘÍ TVRDÍ, ŽE NEPOZEMSKÝ VÝZKUM JE K NIČEMU, PROTOŽE SVÝCH STAROSTÍ TADY NA ZEMI MÁME DOST, JSOU PODLE MĚ IQ TYKVE, A V ŽIVOTĚ NIKDY NIC POŘÁDNÝHO NEDOKÁZALI, JENOM OPRUZOVAT A SEDĚT NĚKDE POD MARJÁNKOU ČI V ZAKOUŘENÝM KUTLOCHU, ČI S LAHVÍ PIVA TO VÁM JDE. VSADIL BYCH SE, ŽE TAKOVÍ NĚVĚDÍ ANI, CO ZNAMENÁ NAPŘÍKLAD 6-8-10, NEBO 24-32-40, ČI CO JE TŘEBA 1S2-2S2-2P6, ALE RADIT O TOM, JAK MÁME TADY LÉČIT JEJICH NEMOCI, TO BY CHTĚLI..

 18. Oko a mozek jsou “blbci”.
  Oko něco vidí a mozek si myslí, že je to vstup do pyramid.

 19. Kdyby to skutečně byl vchod “někam”, vědci by poslali to chytré vozítko až k němu, takhle je to, řekla bych, na fantazii každého z nás.

 20. Tak napsáno toho o této “díře”bylo dost. Skoro jako o vejci a slepici. Zejména to nahrává pisálkům, kteří ař nevědí nic, dostanou na jakýkoli canc hromadu kliků, a o tom je dnes svět. Ne výzkum a pokrok, ne vědění a informace, ale kliknutí na cokoli, co přinese nějaký prachy.

Comments are closed.