Cestovatel v čase, budoucnost

Tvrdí, že přicestoval z budoucnosti, a varuje: Už brzy se stane něco, čemu neuvěříte

 • Muž hlásá, že se narodil v budoucnosti
 • Jak to podle něj bude vypadat v roce 2023?

Na internetu se objevil další údajný cestovatel časem. Muž vystupující na TikToku pod přezdívkou „theradianttimetraveler“, o sobě tvrdí, že se narodil v roce 2671 a do naší současnosti se dostal strojem času. Svět podle něj čekají velké změny.


Nepřehlédněte: Cestování v čase? Na videu z roku 1938 žena údajně drží mobilní telefon!


Muž tvrdí, že cestuje v čase

Na internetu se neustále objevuje mnoho teorií a příběhů o konci světa, cestování časem a mnoho dalšího. Muž jménem Eno Alric, který sdílí své poznatky na TikToku, se rozhodl veřejnosti sdělit, co zjistil při své cestě časem, píše deník The Sun. Ve videích prohlásil, že události, které se stanou během následujících měsíců, mohou navždy změnit běh lidských dějin. O tom, jestli hovoří pravdu, nebo si vymýšlí, se budeme moci přesvědčit překvapivě brzy.

V jednom videu Alric tvrdí, že 30. listopadu teleskop Jamese Webba najde planetu, která je zrcadlovou verzí Země. Přísun podivností tím ale rozhodně nekončí. Jen o několik dní později, konkrétně 8. prosince, Zemi údajně zasáhne obrovský meteor obsahující nové typy kovů a život mimozemského původu. 6. února roku 2023 zase skupina čtyř teenagerů objeví starověké ruiny a zařízení, které otevře červí díru do jiných galaxií. A nakonec, 23. března 2023, tým vědců zkoumající Mariánský příkop najde nové druhy živočichů.

Mnoho uživatelů dalo údajnému cestovateli v komentářích najevo, že mu nevěří a považuje jej za lháře. Někteří mu dokonce navrhli, aby podstoupil test na detektoru lži. Jestli skutečně říká pravdu, nebo si pouze vymýšlí, aby přilákal pozornost médií, zjistíme naštěstí velmi brzy.

Cestovatel v čase, budoucnost
Zdroj: Placidplace / Pixabay

Jeden z mnoha podobných

Nejde o první případ, kdy veřejně vystoupil takovýto „cestovatel časem“ a chtěl se podělit o svoje „pozorování“ nebo „svědectví“. Na sociální síti TikTok se to podobnými dobrodruhy jen hemží.

Jiný cestovatel pro změnu prohlašuje, že přišel z roku 2491. Ve svých zprávách varuje před příchodem negativních mimozemšťanů, kteří se mají na planetu Zemi dostat ještě v roce 2022 a vyvolat s lidmi válku. Další člověk pak uvádí, že v budoucnosti se budou nad zemským povrchem vznášet pyramidy. Všechna tato zaručená proroctví mají společné to, že k nim zaručeně nikdy nedojde. Nebo snad ano?

Zdroj náhledové fotografie: TheDigitalArtist / Pixabay, zdroj: The Sun

Total
0
Shares
24 komentářů
 1. Místo nesmyslných článků o pochybných individuích, kteří hlásají své bludy, je dobré si přečíst knihy a přednášky od filosofa Rudolfa Steinera o jeho předpovědích budoucnosti, které zároveň popisují současnost a vycházejí z minulosti.

  1. Tou minulostí myslíte co? Posledních 100let? Nebo 200-300let? 1000let? Nebo 3-6tis let? Možná je chyba vycházet z minulosti, resp. té konvenční minulosti. Spousta stop, artefaktů nám dává signály, že dějiny se nemusely odehrát nutně tak, jak se je učíme. Stejně tak, jak se lidstvo nemuselo vyvinout z opice, jak se nám snaží vysvětlit Darwinova teorie a která byla již několikrát tak nějak nálezy vykopávek vyspělejších lidí relativně zpochybněna. Ano ted mluvím i té minulosti staré cca 3-5tis let. Nevíme o ní vůbec nic, stejně jako o sobě samých. Uvedu jen jeden malicherný příklad, který tak trochu jde proti evoluci, a tím jsou běloši, kteří se doposud nebyli schopni adaptovat ani sluneční záření, které poměrně závažně poškozuje jejich kůži … to skoro vypadá, jako by druh, ze kterého vznikl námi označený Homo Sapiens Sapiens bílé pleti, se původně vyvíjel mnohem přívětivější atmosféře s mnohem nižžší UV zátěží. Tohle ale nikdo neřeší … nebo jsem to ani nezaznamenal, že by se nad tímto někdo pozastavil. Pak už není daleko od faktu, že právě tato evolučně nedovyvinutá rasa si podmanila celý Svět. Je to minimálně k zamyšlení. 😉 zkuste o tom jen krátce přemýšlet a rozhlédněte se okolo sebe.

   1. Člověk, který napíše, že jsme se podle Darwina vyvinuli z opice, by měl zavřít ústa a dále se nevyjadřovat… protože tohle Darwin nikdy netvrdil…zkuste si nejprve něco skutečně přečíst a nastudovat, než to začnete zpochybňovat.

    1. Pan Darwin ajeho parta dokonce uvádí, že naším prapůvodném předchůdcem je jakási veverka.

    2. Přesně tak, napsat, že člověk se vyvinul z opice, za to svého času vyhazovalo na gymnáziu, nekompromisně od maturity. Pro rypaly…opice a člověk mají pouze společného předka, ale člověk se zcela určitě nevyvinul z opice.

   2. Tou minulostí myslím počátek vývoje světa, kdy se formovaly planety a s nimi vzikání lidské bytosti. Píšete, že nevíme vůbec nic, ale poznatky, které vycházejí z ezoterických zdrojů dávají na vše odpověď. Bílá rasa, běloši, jsou podle duchovní vědy vývojově nejvýše, ačkoli se potýkají s tělesnými nedostatky, ale tady se rozumí vývoj duchovní, ne fyzický. Do budoucna pojem rasy zcela vymizí. Poznatky z antroposofie, duchovní vědy.

 2. Takových pomatenců se zaručenými zprávami z budoucnosti jako by z nebe shazovali a přímo na makovici ! Někteří taky hlásali , že v roce 2012 bude konec světa a nic se nestalo !

 3. Vono jako teda, přicestoval z doby po roce 2671, takže tou dobou stále ještě budou lidé, tudíž následujících více než 650 let můžeme být v klidu…

 4. V clanku citovany jiny cestovatel v case, ktery rika, ze Zemi jeste v roce 2022 navstivi negativni mimozemstane a vyvolaji s lidmi valku se docela trefil co?😉

 5. Od Velké sametovo-nezne revoluce
  svět hodně zpakovate’l.

 6. Vše řídí Láska,nejvyšší inteligence.Ať si každý kecá co chce.Bydlí v lidech,probuďme ji.

 7. Včera jsem mluvil s kámošem, narodil se v roce 3490, a on říkal že Babiš bude zvolen prezidentem 10x po sobě🤣.
  No a pak mu už končily vycházky, tak zase prý pokecáme zítra, po studené koupeli.

 8. No co, Vibraniovej meteorit spadne do Wakandy a na zemi pristane Thanos s aramdou Chitauri…….asi toliko k tomuto tématu:-)))

 9. Já myslím, že “mimoni” jsou u nás už od voleb ve vládě a bojují s námi…….jako o život.

 10. Já jsem cestovatel časem už od února 1949.Cestuji tedy časem téměř 74 roků.A zkuste mi to někdo vyvrátit!Jen se mi ještě nepodařilo dostat se do jiného století.Zřejmě mi chybí stroj času!

 11. Podobných mesiášů byl plný středověk. Odhad je asi 257. Většinou skončili na, šibenici, nebo podle stupně vývoje lidstva jiným pokrokovým způsobem. Někteří byli upáleni, jiní rozčtvrceni několika koňmi a tak podobně.
  Za zmínku stojí jjedn z nich, z oblasti dnešního Španělska. Ten byl okolo roku 1358 právě podroben zkoušce odolnosti proti zmiňovanému roztrhání koňmi zažívá.
  Před vykonáním exekuce mu na útěchu tehdejší vladař tamo vlídně sdělil povzbuzující zprávu.
  “Nic si z toho nedělejte. Jestli jste opravdu tak výjimečná bytost s takovými vlastnostmi, jistě se zase nějak slepite dohromady.”
  Jak to s ním dopadlo dějiny neuchovaly.

 12. Šmarjápano! The Sun je v Británii to samé co u nás Blesk a heleme se kolik pozornosti taková pitomost vyvolá. Prostě bulvár jak vyšitej!

 13. No já nevím… Jak se můžu podívat do minulosti, kde už jsou všichni mrtví? To je zase někdo vzkřísí? Nebo je život film, který si můžeme přehrát, kdy chceme? Jako film by to šlo, můžeme na něj koukat, ale nemůžeme do něj zasáhnout. A jak může někdo přijít z budoucnosti, která dosud nenastala? Já nevím, jestli se dožiju zítřka, a někdo mi tady bude tvrdit, že přiletěl z doby za 650let? Může mi alespoň napsat, co to hulí za matroš? Děkuji.

Comments are closed.