Cestovatel časem

Tvrdí, že je cestovatel v čase. Jako důkaz prezentuje fotku z roku 6000

 • Tvrdí, že je cestovatel v čase
 • Jako důkaz ukázal fotku z roku 6000

Tajemný muž říká, že je skutečným „cestovatelem v čase“. Na videu v ruce drží fotografii a tvrdí, že ukazuje Zemi v roce 6000. Byl prý součástí tajného experimentu a pomocí stroje času navštívil o tisíce let vzdálenou budoucnost.


Nepřehlédněte: Nejsme ve vesmíru sami? Tajemný objekt vysílá signál, který vědce naprosto zmátl


Tvrdí, že je cestovatel v čase

Podivné video, které se nedávno objevilo na internetu, ukazuje údajného cestovatele časem, jak se na neznámém místě setkává s reportérem, aby mu řekl, co ví o „budoucích technologiích“ a prozradil, jaká budoucnost čeká lidstvo za necelé 4000 let.

Samozvaný informátor, jehož hlas je kvůli ochraně identity zkreslený a obličej rozmazaný, říká, že se v 90. letech minulého století účastnil tajného programu, jehož cílem bylo cestovat do budoucnosti. Tvrdí, že vývoj v oblasti medicíny a nových technologií dosáhne neuvěřitelného pokroku a že lidstvo bude žít v harmonii pod laskavou vládou vládce z řad umělé inteligence (AI).

Uprostřed rozhovoru vytáhne fotografii nejmenovaného města, aby podpořil své svědectví. Bohužel je tak rozmazaná, že vypadá spíš jako Monetův akvarel nebo jako výtvor dítěte, které dostalo do rukou vodovky, než futuristické město budoucnosti.

Cestovatel v čase, budoucnost
Zdroj: TheDigitalArtist / Pixabay

Svět v roce 6000 připomíná utopii

„Vím, že pro velkou spoustu z vás bude těžké mi uvěřit. Reagoval bych naprosto stejně. Nemám v úmyslu někoho klamat, zkrátka chci jen rozšířit zprávu o budoucnosti lidstva. Viděl jsem, jak se svět změnil a to, jak se posunuly technologie by vám pěkně zamotalo hlavu.“

Muž se ve videu dokonce rozpláče, a to když zmíní, že v budoucnosti nechal svého „blízkého přítele“, který už se bohužel nevrátí. „V některých ohledech budoucnost připomíná utopii.“

Lidé jsou ale k vyprávění samozvaného cestovatele v čase skeptičtí. Na sociálních sítích navrhují, aby podstoupil test na detektoru lži, zároveň ale připomínají, že podobná videa s „cestovateli v čase“ se objevují poměrně často a toto prý patří k těm povedenějším.

Zdroj náhledové fotografie: ApexTV, zdroj: IndiaTimes

Total
0
Shares
7 komentářů
 1. 🤔proč je tolik cestovatelů v čase do “budoucna”??? Spíš bych věřil, že by více lidí chtělo změnit svoji minulost!!!!! …… a tak bych čekal spíše vice cestovatelů do minulosti!!!! A ty neexistují??? Není to divné???

 2. Do minulosti nelétáme a nejde to co kdybych potkal sám sebe ,létám do budoucnosti kdybych se tam potkal tak se nepoznám ,ale vážně .Je pěkné že někdo tvrdí že cestuje časem no proč ne ale důkaz foto z roku 6000, není alespoň důkaz pro mě .Budu li cestovatel časem jako důkaz dovezu něco co je hmatatelné ,budu upřímný já osobně si nepřejí aby byl stroj času byl by to chaos .

 3. Při tom by stačilo jako důkaz pár předpovědí co se stane v následujících dnech/měsících na chlup přesně. Nějaká fotka je k h….

 4. Proč ta fotka je rozmazaná a ani na to nejde kliknout abych se na to podíval že zvědavosti

 5. Ty nemocný se po zeměkouli nějak množí, ovšem jedno mají společné a to naprosto žádný důkaz. Jako další můžou být snad už houbičky….. 🤣

 6. Je divné že v roce 6000 umělá inteligence doporučila fešákovi podobný fotoaparát s výsledky jako měl vynálezce tohoto přístroje v roce 1826.
  Je však možné že při průchodu červí dírou se fotky rozmažou…. 🤣

 7. Je snad jasné, proč takový důkaz tito “cestovatelé časem” nikdy nemohou předložit.

  Stejně tak je asi každému jasné, proč se zde tyto články objevují.

Comments are closed.