Samsung, fotoaparát

Tohle si Samsung za rámeček nedá! Neuhlídal datum představení Galaxy S23 a fanouškům zkazil překvapení

  • Samsungu dochází tajemství
  • Víme, kdy představí nový Galaxy S23

Nové modely smartphonů unikají na veřejnost před představením běžně. Žádný výrobce nedokáže (možná záměrně) novinky uhlídat. Někomu uteče jen pár informací, někomu všechno. Samsung patří do druhé kategorie. Na internetu se totiž nyní objevilo dokonce už i datum premiéry příštích top modelů série S23.


Nepřehlédněte: Prodává se i v Česku! Robotický vysavač tajně nahrával svou majitelku, fotografie skončily na Facebooku


Samsung neuhlídal Galaxy S23

Nové smartphony řady Galaxy S23 jsou teď veřejným tajemstvím. Tou nejdůležitější informací v záplavě různých úniků je bezpochyby vždy datum představení. Předchozí zprávy hovořily o 14. únoru 2023, ale to už neplatí. V Samsungu změnili plány a chtějí, abychom si v kalendáři nově zakroužkovali středu 1. února.

Zvolený měsíc není žádným překvapením, ale pokud se podíváme do historie, tak letošní řada Galaxy S22 byla představena „až“ 9. února – to znamená, že nástupci dorazí o několik dní dříve. Tvrdí to alespoň známý tipér Ice Universe, který žije v Číně, kde má vše takříkajíc „z první ruky“.

Konečně americký Snapdragon

Vrcholem nové řady bude model s označením Galaxy S23 Ultra. V jeho útrobách má tikat nekompromisní čipová sada Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2, která bude speciálně upravena, aby nabídla maximální možný výkon. Displej smartphonu bude mít úhlopříčku 6,8 palce a vysoké rozlišení QHD+. K dispozici budou varianty s 8 nebo 12 GB RAM, velikost úložiště bude 256 GB, 512 GB nebo 1 TB.

Jedním z největších lákadel prémiového telefonu má být fantastický 200Mpx fotoaparát. Doplnit by ho měl pomocný 12Mpx ultraširokoúhlý objektiv, 10Mpx teleobjektiv s 3× optickým zoomem a 10Mpx periskopický snímač s 10× optickým zoomem.

Baterie by měla opět dostat kapacitu 5 000 mAh a co se rozměrů týče, tak ty budou následující: 163,4 × 78,1 × 8,9 milimetru. No, o telefon do malé dámské ruky rozhodně nepůjde. A ani hmotnost nebude zanedbatelná – pokud budeme věřit whistleblowerům, zastaví se na 233 gramech.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ, zdroj: SamMobile, IceUniverse

Total
0
Shares
2 komentářů
  1. Je to, už směšné a trapné. Dělá se kolem obyčejného telefonu, který je v podstatě stejný, jako řada S20, kdyby se očekávalo představení nějakého převratného technologického zázraku. Přitom je to obyčejný telefon, který bude patřit do top ten. Už ho dávno konkurence předběhla. Ubohý cirkus kolem.

Comments are closed.