HONOR Magic4 Lite

To musíte vidět! HONOR dal nahlédnout pod pokličku výroby telefonu HONOR Magic 4 Pro

  • HONOR Magic 4 Pro je nový vlajkový telefon
  • Mobil absolvoval více než 200 testů

HONOR vyložil karty na stůl a odkryl některé detaily z pozadí výrobního procesu svého nejnovějšího vlajkového modelu. Jak informuje GSMArena, značka se podělila o poměrně rozsáhlé testování telefonu Magic 4 Pro předtím, než dostal zelenou, že může jít do prodeje.

HONOR vs. kvalita

Populární čínský brand se nechal slyšet, že jak optikou vývoje, tak vlastní výroby má na smartphony obecně velmi vysoké nároky, a pro ty prémiové to platí dvojnásob.

V případě HONORu Magic 4 Pro výrobce uvedl, že bylo provedeno přes 200 testů spolehlivosti. Ty zahrnovaly celkovou odolnost zařízení (konstrukce, konektor, tlačítka), zátěžové testy, chování při pádu nebo simulace extrémních podmínek počasí.


Nepřehlédněte: Musk je génius i blázen. Neuralink může být pro lidstvo vstupenkou do pekla


Důraz na kvalitní fotoaparát i zvuk

Značka se také pochlubila tím, že mimo kvalitní komponenty také klade velký důraz na kvalitní ozvučení. V případě novinky jej má na svědomí piezoelektrické keramické jádro, jež rozvádí zvuk po celé ploše displeje.

HONOR rovněž zdůraznil, že ve stejném, ne-li přísnějším duchu se zaměřil i na aspekty focení. Sestava zadních fotoaparátů prý byla vybírána velmi pečlivě a s ohledem na objektivy s ideálním rozsahem ohniskové vzdálenosti.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ (ilustrační)

Total
0
Shares
2 komentářů
  1. Jen škoda že se v Česku neprodává. Chtěl jsem Honor Magic 4 ultra, ale bylo jasný, že to nebude pro český trh tak jsem doufal aspoň že se tady bude prodávat PRO a ono nic. 😂

Comments are closed.