Samsung Galaxy A53

Tenhle Samsung půjde na dračku. Za 8 tisíc má super výbavu a teď je se sluchátky zdarma

  • Populární „áčka“ jsou teď levnější o několik tisíc
  • Tento týden k nim ale navíc získáte sluchátka zdarma

Jedny z nejlevnějších a zároveň nejpopulárnějších Samsungů jsou teď výhodnější než kdykoli předtím. Galaxy A53 a Galaxy A33 jsou momentálně levnější o několik tisíc, tento týden k nim ale navíc získáte ještě sluchátka Samsung v hodnotě až 3 790 Kč. Jedině u Mobil Pohotovosti získáte na telefony navíc ještě prodlouženou tříletou záruku.


Nepřehlédněte: Lepší výbava než iPhone 14 a za poloviční cenu. Do obchodů se chystá nový prodejní trhák od Xiaomi!


Galaxy A53 se sluchátky Buds2 zdarma

Samsung Galaxy A53 za cenu 9 799 Kč (původně 11 490 Kč) představuje přímo ideální telefon střední třídy, kterému prakticky nic neschází. Má povedený 120Hz AMOLED displej, kvalitní 64Mpx fotoaparát se čtyřmi objektivy pro denní i noční focení, podporu 5G sítí, voděodolnost IP67 a v neposlední řadě velkou 5000mAh baterii s podporou rychlého nabíjení 25W nabíjení.

K telefonu tento týden získáte navíc sluchátka Galaxy Buds2 v hodnotě 3 790 Kč. U Mobil Pohotovosti na vás čeká také 3letá záruka a výkupní bonus, takže telefon ve výsledku pořídíte ještě o další tisícovku levněji.

Samsung Galaxy A53
Zdroj: Samsung

Galaxy A33 se sluchátky Buds Live zdarma

O něco levnější Samsung Galaxy A33 za 7 990 Kč (původně 8 990 Kč) může být skvělou alternativou, kteří se poohlížejí po dostupnějším, ale stále skvělém telefonu. Se svým dražším sourozencem je si Galaxy A33 v mnoha aspektech velmi podobný, rozdíl najdeme pouze v AMOLED displeji s nižší 90Hz obnovovací frekvencí a fotoaparátech, kdy hlavní objektiv nabídne nižší rozlišení 48Mpx.

Nepatrně nižší stupeň výbavy ale kompenzuje přívětivější cenovka, kterou si navíc u Mobil Pohotovost můžete snížit ještě o další tisícovku díky bonusu k výkupu. A opět na vás čeká záruka na 3 roky zdarma a tento týden také dárek v podobě sluchátek Galaxy Buds Live v hodnotě 2 490 Kč.

Total
0
Shares
1 komentář

Comments are closed.