Xiaomi 13

Lepší výbava než iPhone 14 a za poloviční cenu. Do obchodů se chystá nový prodejní trhák od Xiaomi!

  • Xiaomi představí skvělý smartphone
  • Model 13 se pochlubí velkorysou výbavou

O vydání špičkového telefonu Xiaomi 13 se hovoří už prakticky půl roku. Ale kde nic, tu nic. Příznivci značky Xiaomi na premiéru stále čekají. Blýská se však na lepší časy.


Nepřehlédněte: Bláznivá teorie? Na Měsíci jsou pravděpodobně kosti dinosaurů, tvrdí vědci


Očekávaný Xiaomi 13

Představení řady Xiaomi 13 se blíží raketovým tempem. Dva očekávané telefony, Xiaomi 13 a Xiaomi 13 Pro, se představí již 1. prosince. Alespoň si to myslí známý insider Kartikey Singh, který je aktivní na Twitteru, kde často informuje o produktech, které na premiéru teprve čekají.

Vzhledem k dosavadní strategii výrobce se na trh podívají zatím jen dva smartphony, kdežto to nejlepší, model Xiaomi 13 Ultra, bude uveden později. V tuto chvíli víme pouze to, že by k tomu mělo dojít na začátku roku 2023. Nejpozději pak do konce prvního čtvrtletí.

Xiaomi 12T Pro
Zdroj: FONETECH.CZ

Nejvýkonnější procesor na světě

Další zajímavou informací je, že ve stejný den, tedy 1. prosince, dojde k uvolnění zásadní aktualizace s operačním systémem Android 13 a prostředím MIUI 14. O nadstavbě není zatím k dispozici příliš informací snad jen s výjimkou toho, že bude lepší, plynulejší, bezpečnější a hlavně – zcela bez reklam!

Pokud jde o Xiaomi 13 a Xiaomi 13 Pro, o telefonech víme prakticky vše. Kompletní informace unikly již v září společně s technickými specifikacemi. Ty informují například o použití špičkového procesoru Snapdragon 8 Gen 2.

Nakonec vezměte na vědomí, že se výrobce možná rozhodne pro změnu označení a nové smartphony nabídne pod názvem Xiaomi 20 a Xiaomi 20 Pro. A cena? Očekává se, že Xiaomi 13 bude začínat někde kolem částky 20 tisíc korun, tedy zhruba na polovině současného iPhonu 14 Pro Max.

Zdroj náhledové fotografie: N.Tho.Duc / Unsplash, zdroj: GizChina

Total
11
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..