Samsung Galaxy S22

Takhle levný ještě nebyl. Samsung Galaxy S22 je za pouhých 169 Kč měsíčně

  • Samsung Galaxy S22 může být váš doslova za pár babek 
  • Díky službě Koupíš, Prodáš, Prodáš, Splácíš za něj dáte jen 169 korun měsíčně

Vlajkovky Galaxy S22, S22+ a S22 Ultra od Samsungu jsou teď výhodnější víc, než kdykoli předtím. Nejenom, že na ně zdarma dostanete prodlouženou 3letou záruku, ale navíc při jejich nákupu můžete snadno získat bonus až 6 000 Kč. I díky tomu může být nyní Galaxy S22 váš klidně jen za 169 Kč měsíčně.


Nepřehlédněte: Obrněná ponorka Kronos vypadá jako rejnok. Nepodobá ničemu, co jste dosud viděli


Za takto nízkou cenou stojí nová služba Koupíš, Prodáš, Prodáš, Splácíš. Pokud totiž u Mobil Pohotovosti při koupi nového Galaxy S22, S22+ a S22 Ultra zároveň prodáte svůj starý telefon (nebo tablet, notebook, chytré hodinky či Xbox nebo Playstation), odečte se vám od celkové ceny hodnota, kterou bude mít váš nový Samsung za dva roky.

Cena se navíc ještě poníží o bonus až 6 000 Kč a samozřejmě také o výkupní hodnotu vašeho stávajícího zařízení. Pomyslnou třešničkou je ještě prodloužená 3letá záruka zdarma.

Samsung Galaxy S22
Zdroj: Samsung

Samsung Galaxy S22 už od 169 Kč

Novou službu můžete využít na všechny modely a varianty Galaxy S22. Výsledná výše splátky pak samozřejmě závisí jak na zvoleném modelu, tak i na použitém zařízení, které chcete prodat. Pokud ale například budete chtít upgradovat z Galaxy S21 na Galaxy S22, vyjde vás nový telefon po započítání všech bonusů na pouhých 169 Kč x 26 měsíců. Konečnou cenu přímo sobě na míru zjistíte snadno v kalkulačce přímo zde.

Při upgradu z loňského modelu vás nový Samsung vyjde doslova na pár stovek:

Samsung Galaxy S22
Zdroj: Samsung

Žádné předplatné, telefon je váš

Služba Koupíš, Prodáš, Prodáš, Splácíš je unikátní i v tom, že se nejedná o předplatné – po celou dobu splácení jste totiž vlastníky telefonu. Po uplynutí 26 měsíců se pouze rozhodnete, zda si chcete telefon nechat a pokračovat ve splácení zbývající částky, nebo zda necháte Mobil Pohotovost, aby od vás smartphone vykoupila. Pokud totiž telefon bude po celou dobu používání chráněn sklem a krytem a tudíž nebude nést příliš velké známky opotřebení (kategorie A), vrátí se vám část peněz zpět.

Total
0
Shares
1 komentář
  1. Taková píčovina… Koupíš si telefon za 21K, prodáš svůj starý a ještě k tomu musíš splácet dalších 600kč * 26 měsíců za které si pak budeš moct u nich koupit nový telefon. Horší článek jsem fakt neviděl. A klidně mi ten komentář smažte, protože takovou pravdu o nich nikdo psát nemůže.

Comments are closed.