Telefon

T-Mobile o prázdninách rozdává dvojnásobnou porci dat. Poradíme, jak si je vyzvednout

  • T-Mobile oznamuje svou letní kampaň
  • Když vyčerpáte data, dostanete od něj nová

Operátor T-Mobile si pro své zákazníky připravil letní kampaň, díky které se nemusí bát datovat naplno. Speciální nabídka přináší dvojnásobnou porci dat na každý prázdninový měsíc zdarma. Na ty, kteří svá data vyčerpají, navíc čeká také dárek v podobě vodotěsného vaku na vodu či na pláž.


Nepřehlédněte: Existují mimozemšťané? Případů setkání s UFO přibývá, ale důkazy prý chybí


T-Mobile rozdává data

Kampaň potrvá od 1. července do 31. srpna a v průběhu každého z prázdninových měsíců si může zákazník novou porci dat zdarma vyzvednout minimálně jednou – v závislosti na zúčtovacím období. Ve chvíli, kdy se vyčerpání svých dat přiblíží, obdrží SMS s výzvou k aktivaci letní nabídky.

Tu si může aktivovat v aplikaci Můj T-Mobile okamžitě po obdržení notifikace, aniž by musel čekat na úplné vyčerpání datového limitu. Zároveň tam i uvidí objem nově získaného datového bonusu a jeho průběžné čerpání. Letní balíček je navíc možné využívat v rámci celé EU.

Telefon, akce
Zdroj náhledové fotografie: Pexels / Pixabay

Bonus i pro firemní zákazníky a majitele předplacených karet

Prázdninová nabídka dvojité porce dat se vztahuje i na firemní zákazníky, kteří v létě využijí datové balíčky Mobilní internet Extra nebo Mobilní internet Extra Nastálo. Každý, kdo si koupí v létě Mobilní internet Extra Nastálo se navíc má možnost zúčastnit soutěže o devět produktů od značky Xiaomi.

Obnovu měsíční porce dat mohou využít také majitelé předplacených karet s aktivním ročním nebo měsíčním balíčkem s automatickou obnovou. Na všechny zákazníky, kteří svá data v létě vyčerpají, čeká na prodejně T-Mobile dárek v podobě vodotěsného vaku, díky kterému zůstane mobil nebo další cennosti i u vody v suchu, a to do vyčerpání jeho zásob.

Letošní prázdniny poprvé s Pořád online

V létě budou moci zákazníci nadále využít oblíbenou bezplatnou službu Pořád online, která nabízí základní datové připojení i ve chvíli, kdy kompletně vyčerpají svůj objem dat v rámci svého tarifu. Mohou tak zůstat v kontaktu s nejbližšími, hledat v jízdních řádech, mapách a pracovat s navigací, chatovat nebo vyřídit základní bankovní operace. Službu lze jednoduše aktivovat v aplikaci Můj T-Mobile.

Zdroj náhledové fotografie: Bruno Gomiero / Unsplash, zdroj: T-Mobile

Total
0
Shares
1 komentář
  1. Chtělo by to zopakovat český jazyk, nejsou to prázniny ale prázdniny. Není se čemu divit že mladí neumí pořádně česky, když už ani novináři píší zkomoleniny

Comments are closed.