telefon

Spotify ztrácí svoji největší hvězdu. Konkurent nabízí miliardy

  • Spotify se stal terčem kritiky
  • Důvodem je Joe Rogan
  • Do hry vstupuje konkurence

Jak již sami dobře víte, Spotify má momentálně plné ruce práce se zametáním nežádoucích drobků pod koberec. O ty se postaral poměrně kontroverzní moderátor Joe Rogan. Ve světle nynějších událostí nejde pouze o dezinformační podcasty ohledně covidu, ale jak se nově ukazuje, Rogan byl několikrát přistižen, že do éteru vypustil zejména v USA zakázané slovo „N“ (Nigga, česky Negr, vulgární označení pro zástupce černošského etnika).

Spotify žehlí kauzu

Jeho pozice v rámci populární platformy je momentálně krajně nejistá. Spotify údajně promazává jeho podcasty, snaží se napravit pošramocenou reputaci a v zásadě řeší, jak s moderátorem v nejbližší budoucnosti naloží.


Nepřehlédněte: Češi a Slováci, jásejte! Xiaomi Pad 5 získává MIUI 13 s báječnými funkcemi


Spotify
ilustrační (Zdroj: Charles Deluvio, Unsplash)

Ten se sice na sociálních sítích znovu kál, ale vzhledem k tomu, že oblíbenou platformu opouští i další známí umělci, je jeho osud dost možná zpečetěn, nebo ne? Jak totiž informuje YahooFinance velký zájem o Rogana projevil konkurenční Rumble.

Rogan může být v balíku

Tomu prý jeho kontroverze není vůbec cizí a za jeho čtyřleté působení neváhá zaplatit astronomických 100 milionů dolarů. A také zdůraznil, že to zahrnuje všechny jeho doposud zveřejněné podsty, tj. jak ty úspěšné, tak ty nepopulární. Moderátor zatím na nabídku neodpověděl.

Zdroj náhledové fotografie: Logan Weaver, Unsplash

Total
9
Shares