Xiaomi Smart Air Purifier

Špičková čistička od Xiaomi má českou cenu! Vzduch v obýváku přefiltruje za 15 minut

  • Čističku lze ovládat dotykem, hlasem nebo bezdrátově chytrým telefonem
  • Přepracovaný filtrační systém si poradí i s nejmenšími nečistotami

Společnost Xiaomi uvádí na český trh novou řadu čističek vzduchu, která se skládá z modelů Smart Air Purifier 4 Pro, 4 a 4 Lite. Tvrdí o nich, že bez problémů zajistí po celý rok zdravější a čistší interiérové ​​prostředí se sníženým obsahem alergenů.


Nepřehlédněte: Používáte Facebook Messenger? Tuhle funkci si okamžitě zapněte


Xiaomi má nové čističky vzduchu

Ať je jaro, léto, podzim nebo zima, ohrožují naše zdraví doma i venku nečistoty ve vzduchu. Se špinavým vzduchem v domácnosti lze přitom bojovat pořízením čističky. Xiaomi, které působí i na tuzemském trhu, jich má v nabídce hned několik. Nejvíce z nich zaujme právě představená novinka Smart Air Purifier 4 Pro.

Tato čistička je vybavena filtračním systémem 3-in-1, který kombinuje mechanické filtrování a filtraci pomocí elektrostatického náboje, díky čemuž má zachytit až 99,97 % látek znečišťujících ovzduší o velikosti 0,3 mikronu. Naprosto bez problémů si tak poradí se zvířecí srstí, bavlněnými vlákny nebo jinými znečišťujícími látkami.

Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro
Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro. Zdroj: Xiaomi

Čištění vzduchu v domácnosti

Pro zajištění maximální účinnosti má čistička senzory detekující PM2,5 a PM10 částice. A součástí výbavy je také ionizátor, který pomáhá zachytit polétavé znečišťující látky. Dále Smart Air Purifier 4 Pro nabízí PCADR 500 m3/h a FCADR 185 m3/h, což znamená, že dokáže každých 15 minut zcela přefiltrovat vzduch v obývacím pokoji o velikosti 40 metrů čtverečních.


Nepřehlédněte: Xiaomi chystá fantastický telefon. Česká premiéra se kvapem blíží


Chytrý pomocník, který usnadní život

Kromě vysokého filtračního výkonu čistička nabízí moderní design či noční režim s nízkou hlučnost – můžete se tedy večer v klidu koukat na film, aniž by vás obtěžovalo nadměrné „hučení“. Šikovnou vychytávkou je dotykový OLED displej, který umožňuje rychlé prohlížení statistik AQI, teploty a vlhkosti i bleskové úpravy parametrů.

Čističku lze ovládat hlasem (podporován je Google Assistant a Amazon Alexa) a také bezdrátově chytrým telefonem pomocí aplikace Xiaomi Home. Snadno tak naplánuje čištění a další chování čističky, nebo si zobrazíte aktuální stav filtru.

Čistička se bude v ČR prodávat následujících verzích:

  • Xiaomi Smart Air Purifier 4 za 5 299 Kč
  • Xiaomi Smart Air Purifier 4 Lite za 3 899 Kč
  • Xiaomi Smart Air Purifier 4 Pro za 6 899 Kč

Zdroj náhledové fotografie: se souhlasem Xiaomi

Total
8
Shares