Cestovatel v čase, budoucnost

Slavný cestovatel časem vydal další předpověď: Lidstvo letos objeví lék na rakovinu i portál do jiného světa

  • Muž hlásá, že se narodil v budoucnosti
  • Co nás podle něj čeká v následujících měsících?

Sociální síť pro vytváření a sdílení krátkých videí TikTok milují nejen teenageři, ale také samozvaní cestovatelé v čase. Ti jejím prostřednictvím informují o tom, co nás v budoucnu čeká a nemine.


Nepřehlédněte: Takto vypadá pouze 1 z 10 000 galaxií. Vědci stále netuší, jak Hoagův objekt vznikl


Cestovatel v čase

Samozvaný návštěvník z budoucnosti s přezdívkou „theradianttimetraveler“ o sobě tvrdí, že se narodil v roce 2714 a do naší současnosti se dostal strojem času. Svět podle něj čekají zásadní události.

Eno Alaric, jak se cestovatel jmenuje, již dříve vydal varování před mimozemskými návštěvníky, otevřením portálů do jiných světů a předpověděl, že vědci najdou dvojče planety Země.

V novém videu, které získalo několik desítek tisíc zhlédnutí, Alaric uvádí: „POZOR! Jsem skutečný cestovatel v čase, zapamatujte si tato data, která přijdou v červenci, srpnu a září 2023.

1. července vědci a badatelé objeví podzemní civilizaci. Při průzkumu jeskyně najdou otvor do jiného světa. Dne 6. července skupina teenagerů objeví vejce T-rexe a portál do jiného vesmíru. Skupina jím projde a zjistí, že jedna z cest vede na prehistorickou Zemi, kde stále žijí dinosauři. 12. srpna vědci objeví lék na rakovinu.

17. srpna astronomové vyšlou k červí díře kosmickou loď s lidskou posádkou. O měsíc později, 23. září, pak červí dírou proletí dopravní letadlo. Zatímco pro cestující půjde o zážitek na 5 sekund, na Zemi mezitím všichni zestárnou od 12 let. A nakonec, 30. září umělá inteligence překoná lidskou inteligenci a dosáhne stavu obecné umělé inteligence (AGI, Artifical General Intelligence).

Cestovatel v čase, budoucnost
Zdroj: geralt / Pixabay

Neztrácejme hlavu… A soudnost

Tento „cestovatel“ v čase není na TikToku sám. Podobných účtů jsou na této sociální síti stovky a dohromady mají miliony sledujících. Diváci Alarica i tentokrát zůstali v komentářích rozděleni, protože se nemohli rozhodnout, zda hovoří pravdu nebo si vymýšlí.

Jeden z uživatelů uvedl: „Věřím ti.“ Jiný argumentoval: „Nevím, jestli je to možné, ale zní to jako skvělý film.“ Další už byl ale jiného názoru: „Kecáš. Nic z toho, co jsi dosud řekl, se nikdy nesplnilo,“ napsal.

Zdroj náhledové fotografie: TheDigitalArtist / Pixabay, zdroj: Daily Star

Total
0
Shares
3 komentářů
  1. jestli je takový frajer, at mi dá čísla do euroloterie…otestuju to a dám pak vědět kdy se opravdu narodil….

  2. Lék na rakovinu berem, ale portál prosím zabetonovat

  3. Zvláštní. Je to den nebo dva co psali, že našli planetu jako je naše Země?! Jestli je to podvodník, se dozvíme brzy. Uvést takto konkrétní bizarní události a tak brzy by od podvodníka nebylo moudré …

Comments are closed.