Galaxy Buds2 Pro

Samsung v Česku přemění bezdrátová sluchátka Galaxy Buds2 Pro na profi mikrofon. Zdarma a bez návštěvy servisu

  • Bezdrátová sluchátka jako profesionální mikrofon?
  • S Galaxy Buds2 Pro od Samsungu to je nyní možné

Společnost Samsung přichází s překvapivou aktualizací pro svá bezdrátová sluchátka. Nejnovější verze firmwaru nabízí funkci nahrávání prostorového zvuku 360 Audio Recording, po které uživatelé dlouho volali.


Nepřehlédněte: Samsung Galaxy S24 bude dalekohled do kapsy, přesto nebude fotit lépe než rok staré telefony


Samsung vylepšuje Galaxy Buds2 Pro

Funkce 360 Audio Recording vám umožňuje zachytit zvuk na videu přesně tak, jak ho sami slyšíte. Po spárování sluchátek Galaxy Buds2 Pro se smartphonem Galaxy může každý natáčet zvuk i bez neskladného profesionálního vybavení.

Funkce snímá zvuk v okruhu 360 stupňů pomocí mikrofonu v každém sluchátku. Lidé si pak můžou nasadit sluchátka a přehrát video na svém zařízení nebo kanálu sociálních médií, aby mohli prožívat totéž, co její autor.

360 Audio Recording oceníte například ve chvíli, kdy s někým budete natáčet rozhovor a potřebujete, aby zvuk měl co nejvyšší kvalitu. Zatímco vy budete s telefonem stát opodál, on bude mít v uchu bezdrátové sluchátka, která vše, co řekne, nahrají. Využít funkci ovšem můžete i v dalších životních situacích, ideální je podle nás hlavně pro audiovlogy.

Galaxy Buds2 Pro
Zdroj: se souhlasem Samsung

Podle Samsungu je nahrávání prostorového zvuku vůbec první funkcí u řady Galaxy, která využívá nový pokročilý standard Bluetooth LE Audio. Tato technologie přináší lepší kvalitu zvuku, menší latenci a delší výdrž baterie.

Kromě lépe znějící hudby rozšiřuje také spektrum dalších zvukových zážitků a nabízí tak komplexnější a bohatší zvuk. U sluchátek Galaxy Buds2 Pro se LE Audio nově používá i pro vytváření binaurálních nahrávek zvuku z mikrofonů v levém i pravém sluchátku.

Už jste aktualizovali?

Nová funkce 360 Audio Recording je k dispozici už dnes pro Galaxy Buds2 Pro prostřednictvím softwarové aktualizace. Pokud se vám aktualizace zatím sama nenabídla, přejděte do nastavení a vyvolejte ji manuálně, určitě už tam je pro vás připravena.

Zdroj náhledové fotografie: se souhlasem Samsung, zdroj: Samsung

Total
0
Shares
1 komentář

Comments are closed.