Telefon, mobil

Samsung potěší majitele levných telefonů Galaxy. Brzy dostanou aktualizaci One UI 6.1

  • Očekávaná aktualizace se blíží
  • Zanedlouho zamíří na další telefony

Samsung pokračuje v rozesílání důležité aktualizace One UI 6.1, i když někdy se mu věci vymknou z rukou, což dokazují stížnosti naštvaných majitelů modelů řady Galaxy S22, jejichž smartphony se po upgradu prakticky nedají používat. Podle dobře informovaného tipéra se updatu brzy dočkají i majitelé mobilů Galaxy A53, Galaxy A54 a Galaxy S21 FE. Doufejme, že tentokrát se vše obejde bez komplikací.


Nepřehlédněte: Falešní bankéři dál obtěžují Čechy. Jak podvodníkům nesednout na lep?


Na cestě je One UI 6.1

Známý whistleblower s přezdívkou @theonecid, který dlouhodobě působí na sociální síti X (dříve Twitter), tvrdí, že Samsung aktualizaci One UI 6.1 pro telefony A53, A54 a Galaxy S21 FE vydá během následujícího týdne – konkrétně v úterý 14. května. Skvělou zprávou je, že software bude dostupný i v České republice a na Slovensku.

Vizuální nadstavba One UI 6.1 dorazila společně s prémiovými smartphony série Galaxy S24. Nedá se však očekávat, že by výše vypsané trio mobilů obdrželo nějaké funkce generativní umělé inteligence Galaxy AI, možná s výjimkou pokročilého vyhledávání na internetu Circle to Search with Google.

Samsung Galaxy A53
Zdroj: Samsung

Samsung prý představí bezbolestnou revoluci pro diabetiky

Absence funkcí umělé inteligence však není překvapivá, protože Samsung již dříve potvrdil, že starší smartphony a tablety nic takového nedostanou, zřejmě kvůli zastaralému hardwaru, který již neoplývá dostatečným výpočetním výkonem.

O Samsungu se v posledních týdnech hovořilo zejména v souvislosti s chytrými hodinkami Galaxy Watch7, které by podle některých úniků měly nabídnout funkci pro neinvazivní měření hladiny cukru v krvi. Příznivce korejské značky také zaujaly informace o nadcházející aktualizaci One UI 7, která vyjde na podzim, až Google oficiálně uvede nový operační systém Android 15.

Zdroj náhledové fotografie: Đức Trịnh / Unsplash, zdroj: SamMobile

Total
0
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..