Samsung Galaxy A54

Samsung posílá One UI 6.1 na tyto levné telefony. V Česku byly bestsellerem

  • Očekávaná aktualizace je tady
  • Přináší nadstavbu One UI 6.1

Samsung patří už několik let mezi výrobce s nejlepší softwarovou podporou. Nestačí vlastně jen na Apple, který těží z toho, že má štíhlejší portfolio. Před několika týdny začal korejský brand posílat One UI 6.1 na své starší smartphony. To, že se aktualizace dočkají i modely Galaxy A54 a Galaxy A34, však čekali jen ti nejvěrnější. Připomeňme, že oba cenově dostupné smartphony se v České republice nedlouho po uvedení na trh staly prodejním hitem.


Nepřehlédněte: Nový Samsung Galaxy S25 Ultra přijde o fotoaparát. Vadit to nikomu nebude


Samsung potěšil majitele Galaxy A34 a A54

Po opravě, která byla minulý týden v rámci One UI 6.1 doručena na sérii telefonů Galaxy S22, Samsung usoudil, že je nejvyšší čas poslat aktualizaci i na nejprodávanější smartphony ze střední třídy.

Uživatelé hlásí, že Galaxy A54 a Galaxy A34 nyní dostávají One UI 6.1 v Jižní Koreji. Pokud nebudou reportovány vážnější chyby, software se v následujících dnech rozšíří do dalších regionů, včetně České republiky a Slovenska.

Není žádným překvapením, že oba levné mobily nemohou počítat s funkcemi v rámci balíčku generativní umělé inteligence Galaxy AI, protože ty jsou vyhrazeny pouze pro prémiová zařízení Samsungu (řada S a skládací zařízení).

Samsung Galaxy A54
Zdroj: FONETECH

Jak to bude se záplatami od Googlu?

Společně s vizuální nadstavbou One UI 6.1 Galaxy A54 a Galaxy A34 získávají také dubnové bezpečnostní záplaty společnosti Google, přestože už je květen. Bude zajímavé sledovat, jak v tomto případě Samsung zareaguje. Zda ještě tento měsíc vydá samostatnou aktualizaci s aktuálními opravami nebo počká až do června.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ, zdroj: GSMArena

Total
0
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..