Samsung Galaxy

Samsung je pilný jako včelička. Právě poslal One UI 6.1 na telefon za 5 000 korun

  • Očekávaná aktualizace je tady
  • Přináší nadstavbu One UI 6.1

Společnost Samsung začala nedávno distribuovat nadstavbu One UI 6.1 i na chytré telefony střední třídy. To, že s tím rozhodně nekončí, dokazuje zpráva, podle které se důležitého softwaru dočkaly nyní i modely Galaxy A73 a Galaxy A33. Připomeňme, že druhý jmenovaný se prodává i v České republice, takže na aktualizaci se mohou těšit i tuzemští uživatelé.


Nepřehlédněte: Kdo prodal nejvíce telefonů za posledních 10 let? Vítěz je jasný a není to Apple


Samsung potěšil majitele Galaxy A73 a A33

One UI 6.1 pro Galaxy A73 se v současné době šíří v Malajsii, ale snad se důležitého updatu co nevidět dočkají i další regiony. Uživatelé hlásí, že stahují softwarový balík o velikosti 2,6 gigabajtu, jehož součástí jsou i dubnové bezpečnostní záplaty společnosti Google.

Co se modelu Galaxy A33 týče, tak momentálně aktualizují lidé v Singapuru. Není překvapením, že Galaxy A73 ani Galaxy A33 nedostávají žádnou z funkcí generativní umělé inteligence Galaxy AI, které byly představeny v lednu spolu s rodinou smartphonů Galaxy S24. Samsung již dříve oznámil, že ty jsou vyhrazeny pouze pro prémiová zařízení (řada S a skládací mobily).

Samsung Galaxy A33
Zdroj: Samsung

S funkcemi Galaxy AI majitelé telefonů počítat nemohou

Pokud jste si tedy někdy mysleli, že není třeba kupovat drahý prémiový Samsung, protože vám bohatě postačí model ze střední třídy, tak pokud chcete využívat některou z funkcí Galaxy AI, musíte si připlatit.

Připomeňme, že před několika dny One UI 6.1 obdržely také modely Galaxy A54 a Galaxy A34, které se v České republice nedlouho po uvedení na trh staly prodejním hitem.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ, zdroj: GSMArena

Total
0
Shares